1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Навики во/од бременоста

Дискусија во 'Бременост' започната од Snow-Queen, 11 јуни 2013.

  1. kiki_riki

    kiki_riki Популарен член

    Се зачлени на:
    26 септември 2016
    Пораки:
    2.010
    Допаѓања:
    16.899
    Пол:
    Женски
    Навика од бременоста ми стана фемина. :) .Се регистрирав да добијам совет за проблем во бременоста и ми стана и остана ден денес омилено катче.. Обавезно кога ќе станам и пред да легнам сум на фемина форумот, а и преку ден кога ќе најдам време
     
    На Paka, Melinda85, Bebulleee и 4 други им се допаѓа ова.
  2. Sexybaby86

    Sexybaby86 Форумски идол

    Се зачлени на:
    9 март 2012
    Пораки:
    4.997
    Допаѓања:
    96.213
    Пол:
    Женски
    Навика ми стана да појадувам редовно :)
    Претходно никогаш не јадев до ручек, можеби ќе каснев некое овошје и толку.
    Исто, Ленор плавиот не можам да го смислам, имаше баш некоја членка пишано за истото. Ми се згади за цел живот мислам, а омилен ми беше :D
    И за крај, не можам да опишам колку убаво ми мириса кибрит, се навлеков на мирисот, од каде како и зошто ми текнало за кибрит не прашувајте, појма немам (facepalm):D И порано сум сакала мирис на бензин, на гума, на кожа (кожни работи), на кибрит и сл., ама сега со кибритов стварно не знам што ми е, го мислам дури :D
     
    На Skorpija25, kukla21 и duffi им се допаѓа ова.
  3. duffi

    duffi Форумски идол

    Се зачлени на:
    14 април 2011
    Пораки:
    12.508
    Допаѓања:
    144.212
    Сите со по некој ,,порок,,. :D
    Немам нешто што ептен сакам. Како претходно и сега. Функционирам исто.
    Единствено скара не сакам. Не и бев љубител и претходно, ама сега не можам да ја помирисам. Во првото тромесечие и месо воопшто не каснував ама се промени кога се вратив во нормала. :D

    Плавиот Ленор остана да ми биде омилен.:rofl:
     
    На Skorpija25, mal.ecka, Bebulleee и 2 други им се допаѓа ова.
  4. Luna91

    Luna91 Популарен член

    Се зачлени на:
    15 јули 2013
    Пораки:
    3.070
    Допаѓања:
    17.204
    Исто. Зачленет бев од поодамна, па еден период ме снема поради немање време од работни обврски,свадбата и сл. Кога останав бремена пак се активирав и многу му е убаво. :D
     
    На mal.ecka и kiki_riki им се допаѓа ова.