1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Надприродно (Supernatural)

Дискусија во 'Канта' започната од Roxanne, 14 ноември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Roxanne

  Roxanne Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 март 2012
  Пораки:
  154
  Допаѓања:
  120
  Коаг видов дека нема тема за ова серија и си реков ајде. Јас ја обожавам, многу е забавна и има неверојатно смешни моменти а сепак има и акција. Уште ја немам изгледано осма сезона, (последната) :)

  [​IMG]
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.789
  Допаѓања:
  65.498
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.