1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Наелектризирана коса

Дискусија во 'Канта' започната од Pepa12, 1 август 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Pepa12

  Pepa12 Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јули 2011
  Пораки:
  28
  Допаѓања:
  16
  (не најдов слична тема, но ако ја има нека оди во канта)

  Кога е врнежливо времето косата ми се наелетризира :( Незнам што да и ставам за да не ми биде така.. :|
  Дали на вас ви се случува истото (доколку косата ви е сува-бидејќи мене одозгора ми е како изгорена :( ) и користите ли нешто? :|
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.688
  Допаѓања:
  64.988
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.