1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Накит (Ланчиња)

Дискусија во 'Канта' започната од ruperts, 17 април 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. ruperts

  ruperts Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 април 2011
  Пораки:
  17
  Допаѓања:
  5
  Веќе некое време се модерни оние ланчиња со клуч или бувче и многу ми се допаѓаат и ги имам побарно на неколку места но не можев да ги најдам.

  Па дали некој од вас знае каде би можеле да се најдат?
  (еве неколку слики за каков тип на ланчиња зборувам.)

  [​IMG]

  [​IMG]
   
 2. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.811
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.