1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Накит,нокти,штикли...

Дискусија во 'Канта' започната од Ivu4, 14 мај 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Ivu4

  Ivu4 Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 септември 2010
  Пораки:
  234
  Допаѓања:
  41
  Здраво! :) ;)
  Како сте,што си правите? :)
  Сакав да ве прашам во врска со накит и нокти и штикли на црн со црвено фустан какви нокти и накит и штикли ќе одговарат?
  :angel:
   
 2. Tenkai

  Tenkai Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јули 2010
  Пораки:
  2.316
  Допаѓања:
  1.900
  Постои цела тема наменета за Мода, не отворајте теми пред да го разгледате форумот.
   
 3. Ivu4

  Ivu4 Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 септември 2010
  Пораки:
  234
  Допаѓања:
  41
  Јас се извинувам :( ,но не сум многу активна овде и прв пат поставувам мислење :angel:
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.