1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Накит од медицински челик

Дискусија во 'Мода и стил' започната од Тинка Катинка, 12 септември 2021.

 1. Тинка Катинка

  Тинка Катинка Нов член

  Се зачлени на:
  12 септември 2021
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  1
  Пол:
  Женски
  Здраво почитувани, сакам да започнам работа со накит од медицински челик, но прашањето ми е од каде да набавува накит, прашав на неколку страни што продаваат, но тие нудат соработка со нив по нивни цени со ич скоро заработка.
  Дали некоја од вас имала искуство да сподели?
  Скептична сум со Порачки од Алиекспрес гледав ниски цени, но дур стигне и плус какво ќе стигне.. Неможам да вложам толку пари, а незнам што ќе биде со порачаното..
  Ми кажаа увезуваме од Бугарија и Грција, но немам некој што би ми помогнал.
  Секое искуство е добродојдено.
  Поздрав и убав ден.