1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Налепници за автомобили

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од swatko12345, 24 јули 2015.

 1. swatko12345

  swatko12345 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 декември 2014
  Пораки:
  42
  Допаѓања:
  18
  Пол:
  Женски
  Здраво, знае ли некој каде може да се најдат налепници за автомобили во Македонија?