1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Наливни парфеми !!!

Дискусија во 'Канта' започната од crazylady, 27 јуни 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. crazylady

  crazylady Форумски идол

  Се зачлени на:
  12 јули 2010
  Пораки:
  5.198
  Допаѓања:
  8.430
  Дали користите наливни парфеми и кој вие е омилен ???  Јас користам наливен парфем "Се за Ева" и сум многу задоволна ;)

  А вие ???
   
 2. Chocoholic

  Chocoholic Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 април 2011
  Пораки:
  747
  Допаѓања:
  987
 3. MarchelineAmaru

  MarchelineAmaru Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јули 2010
  Пораки:
  2.255
  Допаѓања:
  1.341
  Стварно,наливни и на точење ти е исто.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.