1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Намалување на градите

Дискусија во 'Тело' започната од nolove, 28 јуни 2014.

 1. nolove

  nolove Активен член

  Се зачлени на:
  9 јули 2013
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  2
  Здраво дечки би сакала еден совет
  имам големи гради но не ми се допаѓаат и не ги сакам :worried:
  одсекогаш сум сакала мали гради
  дали може и како може да ги смалам?
   
 2. Summerlover

  Summerlover Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  5.531
  Допаѓања:
  34.908
  Со операција.
   
 3. nolove

  nolove Активен член

  Се зачлени на:
  9 јули 2013
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  2
  друг начин освен операција?
   
 4. Dentina

  Dentina Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 февруари 2011
  Пораки:
  3.807
  Допаѓања:
  39.338
  Да носиш градник минимајзер ,на Lisca ги има ,ама не дека прават некаква драстична разлика,значи ако си Ц корпа,нема да те направат Б.И зошто едноставно да не се ужива во она што се има?