1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Нане

Дискусија во 'Рецепти' започната од Rnb grl123, 18 ноември 2017.

 1. Rnb grl123

  Rnb grl123 Нов член

  Се зачлени на:
  18 ноември 2017
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Здраво на сите имам едно итно прашањееее дали некој знае каде можам да најдам сок од нане или пак да се направи во домашни услови..иако нането е свежо во лето? Фала многу :l: