1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Напад од наркоман

Дискусија во 'Канта' започната од Zoza, 22 мај 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Zoza

  Zoza Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 февруари 2011
  Пораки:
  792
  Допаѓања:
  297
  Нападната од наркоман

  не ми се има десено и недај Боже да ми се деси...
   
 2. Gulu

  Gulu Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 март 2011
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  2
  Нападната од наркоман

  Недај боже никому да му се деси.... И за секој случај секогаш со себе обрамбен предмет,на пример солзавец
   
 3. Sephora

  Sephora Популарен член

  Се зачлени на:
  5 декември 2010
  Пораки:
  2.690
  Допаѓања:
  4.481
  ^ одбранбен.
  Недај боже се пишува одвоено мислам.

  Ми се нема случено.
  Има слична тема на оваа, можело прашањето таму да оди:
  opsti-diskusii/apel-do-site-zeni-t2100/?hilit=????
   
  На Angelche му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.