1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Направате ја вашата коса во машна

Дискусија во 'Канта' започната од tami-mk, 29 април 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. tami-mk

  tami-mk Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 октомври 2010
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  1
  Дечки се утепав од барање на интернет но никако неможам да најдам како да се направи фризура машна.ќе ве молам ако некој најде нешто такво нека го објави но нека биде тоа видео со објаснување.ви благодарам
   
 2. GoldenValery

  GoldenValery Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 април 2011
  Пораки:
  65
  Допаѓања:
  13
 3. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  3.126
  Допаѓања:
  6.961
  Пол:
  Женски
  kosa/tutorijali-za-frizuri-t5699/.
  Овдека го имаш истото видео,како и други туторијали за коса.Темава ќе ја заклучам. ;)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.