Направи сам (Украси за градина)

Дискусија во 'Канта' започната од maja57, 11 септември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. maja57

  maja57 Активен член

  Се зачлени на:
  9 септември 2012
  Пораки:
  52
  Допаѓања:
  20
  Многу сакам рачни изработки, и имам доста направено...
  Па ако можете предложете некој идеи ;) :*
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.