1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Направи сам -дрвени полици за украси

Дискусија во 'Дом' започната од AnaKarenina00, 24 август 2016.

 1. AnaKarenina00

  AnaKarenina00 Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 мај 2016
  Пораки:
  72
  Допаѓања:
  314
  Пол:
  Женски
  Здраво феминки,ми треба помош околу едно мало местенце во моjата соба , местото не е големо има простор за 2-3 полици но немам идеjа, имам материjaл но незнам како да изведам како да ги направам. Благодарам однапред за вашите идеи. (Ако има ваква тема или слична,клуч) :):*
   
  На okcenzi му/ѝ се допаѓа ова.