1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Направи сам

Дискусија во 'Канта' започната од Lux, 15 февруари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Lux

  Lux Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.094
  Допаѓања:
  6.348
  Пол:
  Женски
  Темата е заклучена бидејќи е дупла , мислењето ќе биде префрлено во веќе постоечката Сам свој мајстор ве молиме прочитајте ги правилата на форумот. ;)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.