1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Нарачување преку интернет

Дискусија во 'Канта' започната од mia005, 16 јануари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. mia005

  mia005 Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  52
  Допаѓања:
  7
  Не знаев каде да ја сместам темава, ако има веќе отворена слободно префрлете ја :D
  Дали знаете некој начин за нарачување на производи од странство за Македонија,
  дали има некоја наша картичка која ја прифаќаат, на пример E-bay, Victoria Secret, Amazon и сл?
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.895
  Допаѓања:
  65.933
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.