Наредба за форумџиката под вас!

Дискусија во 'Канта' започната од Didi-13, 18 август 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Didi-13

  Didi-13 Активен член

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  41
  Допаѓања:
  12
  Еве сега ќе играме една игра:
  Јас ќе и наредам на форумџиката која прва ќе коментира, а таа ќе ја изврши наредбата и ќе и нареди нешто на таа под неа.
  Почнувам:
  Ако имаш дечко цитирај ги последните пет пораки кои си ги добила од него.
  Ако немаш раскажи две незгодни случки што ти се случиле! :D :rofl: :lol: :inlove:
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.828
  Допаѓања:
  53.835
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.