Наследници (No: 309) [2016-2017]

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од TutiFuti, 27 март 2019.

 1. TutiFuti

  TutiFuti Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2010
  Пораки:
  3.180
  Допаѓања:
  32.302
  Пол:
  Женски
  250px-Room_Number_309.jpg
  Драма која што ќе ни измами многу насмевки.
  Се започнува со видеото по смрта на милионерот кој што изјавува во него кој од неговите внуци прв ќе се омажи и ќе добие дете ќе го добие целото наслетство.
  Очајните мајки заслепени од богатството им закажуваат слепи датуми на синовите .
  Онур обврзан од неговата мајка оди на слеп состанок за да се види со Пелинсу. Но се во еден момент се испревртува тој наместо да се сретне со нејзе ќе се сретне со сосема друга личност односно со Лале.
  Слепиот состанок станува дива ноќ полн со забава,Каде што и двајцата завршуваат во хотелска соба број 309.
  Во утринските часови и двајцата неможат да се сетат на претходната ноќ по што одлучуваат веќе никогаш да не се сретнат.
  Сепак по три месеци се се превртува од договорот и Лале дознава дека е бремена од Онур.
   
  На buba4e89, Dream-Girl, La.loca и 3 други им се допаѓа ова.
 2. Poppins

  Poppins Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 септември 2016
  Пораки:
  2.013
  Допаѓања:
  4.462
  Пол:
  Женски
  се сокапав барање на серијава вчера , супер што ја пронајде :) Како си задоволна од првите две епизоди ? :)
  Многу опуштена серија , комична.

  Онур на прв впечаток не ми се свиѓаше , па и не очекував да се жени одма со оваа другава , од вечерва почнува интересното баш ме занима како ќе се одвива
   
  На TutiFuti, La.loca и candy.cane им се допаѓа ова.
 3. Bzaubzz.xy

  Bzaubzz.xy Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јули 2016
  Пораки:
  786
  Допаѓања:
  542
  Пол:
  Машки
  Серијата е супер смешна
  Се е како што треба, само главниов ми е антипатичен
   
 4. Elinora

  Elinora Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 јануари 2018
  Пораки:
  177
  Допаѓања:
  547
  Пол:
  Женски
  Лале симпатична, Онур ми е за никаде, серијата ми е нелогична, како водат љубов наводно, се тетовираат и не се сеќават на ништо.. Глупости живи... Штета оваа Фазилет ја ставија последна за емитување. Заспивам додека почне |(
   
  На La.loca, blackdeath, Poppins и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 5. Feminka22

  Feminka22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 декември 2014
  Пораки:
  5.892
  Допаѓања:
  19.659
  Пол:
  Женски
  Интересна ми е.Почнав да ја гледам, не ми делува на класична турска серија со драми и плачки мислам интересна ќе биде.
  Онур е маченце ипол, мој тип е :$ малку личи на грубијан ама мислам дека ќе омекне.
   
  На Poppins му/ѝ се допаѓа ова.
 6. nextredstyle

  nextredstyle Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 јули 2018
  Пораки:
  6.676
  Допаѓања:
  63.038
  Пол:
  Женски
  Мене не ми се допаѓа.
   
  На Elinora му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Poppins

  Poppins Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 септември 2016
  Пораки:
  2.013
  Допаѓања:
  4.462
  Пол:
  Женски
  Онур е антипатичен скрос ама ќе се смени :angel:

  а Женски дали некој ја знае на турски , како е на you tube серијата што ја даваат за викенд "Две Бурми" , откачена серија е и таа ..
   
  На candy.cane му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Polsko

  Polsko Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2012
  Пораки:
  893
  Допаѓања:
  557
  Пол:
  Женски
  çifte saadet
   
  На TutiFuti и Poppins им се допаѓа ова.
 9. Bzaubzz.xy

  Bzaubzz.xy Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јули 2016
  Пораки:
  786
  Допаѓања:
  542
  Пол:
  Машки
  Уште многу ли ќе бидат вака, или многу наскоро ќе се зближат?
   
 10. TutiFuti

  TutiFuti Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2010
  Пораки:
  3.180
  Допаѓања:
  32.302
  Пол:
  Женски
  Јас со српски превод ја најдов на youtube само до 4 епизода.
  Сега стигнав до 8 епизода на турски ја гледам.
   
 11. sweetie_09

  sweetie_09 Активен член

  Се зачлени на:
  23 јули 2018
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  5
  Пол:
  Женски
  Леле се заљубив во серијава. Топ е:inlove::l:
   
 12. L.i.n.a.a

  L.i.n.a.a Популарен член

  Се зачлени на:
  20 октомври 2013
  Пораки:
  621
  Допаѓања:
  571
  Пол:
  Женски
  Каде ја гледаш? Јас ја најдов на неколку страни, но секаде пишува дека епизодата е избришана
   
 13. TutiFuti

  TutiFuti Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2010
  Пораки:
  3.180
  Допаѓања:
  32.302
  Пол:
  Женски
  На youtube ја има на турски пиши ја No 309 ќе ти искочи.
   
 14. L.i.n.a.a

  L.i.n.a.a Популарен член

  Се зачлени на:
  20 октомври 2013
  Пораки:
  621
  Допаѓања:
  571
  Пол:
  Женски
  Да знам, ама првите 3-4 само ги има. 5та епизода не можам нигде да ја најдам
   
 15. TutiFuti

  TutiFuti Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2010
  Пораки:
  3.180
  Допаѓања:
  32.302
  Пол:
  Женски
   
 16. L.i.n.a.a

  L.i.n.a.a Популарен член

  Се зачлени на:
  20 октомври 2013
  Пораки:
  621
  Допаѓања:
  571
  Пол:
  Женски
  Мислев на тоа дека ги нема со превод, за вака знам.
  Те сфатив дека и ти со превод ги гледаш. Како и да е , фала :)
   
 17. TutiFuti

  TutiFuti Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2010
  Пораки:
  3.180
  Допаѓања:
  32.302
  Пол:
  Женски
  Реков дека ги гледам на турски.
  А до 4 епизода на српски превод.
   
  На L.i.n.a.a му/ѝ се допаѓа ова.
 18. Bzaubzz.xy

  Bzaubzz.xy Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јули 2016
  Пораки:
  786
  Допаѓања:
  542
  Пол:
  Машки
 19. TutiFuti

  TutiFuti Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2010
  Пораки:
  3.180
  Допаѓања:
  32.302
  Пол:
  Женски
 20. Bzaubzz.xy

  Bzaubzz.xy Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јули 2016
  Пораки:
  786
  Допаѓања:
  542
  Пол:
  Машки
  Probaj na Serije.online
  I instaliraj si Ad blocker
   
  На TutiFuti му/ѝ се допаѓа ова.