1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Насмевки

Дискусија во 'Лице' започната од kristii, 26 април 2011.

 1. kristii

  kristii Популарен член

  Се зачлени на:
  10 април 2010
  Пораки:
  1.650
  Допаѓања:
  1.706
  Девојки ајде во оваа тема да постираме слики од познатите од светот и Македонија,кој според вас има најубава насмевка :D

  Доколку не ви се допаѓа темата или мислите дека е глупа избришете ја

  Еве за почеток од мене
   

  Прикачени фајлови:

  На Baggi му/ѝ се допаѓа ова.
 2. glamour-lady

  glamour-lady Популарен член

  Се зачлени на:
  7 ноември 2010
  Пораки:
  572
  Допаѓања:
  775
  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  и најубава насмевка според мене има Џесика Алба :)

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   
  На MarchelineAmaru и crazylady им се допаѓа ова.
 3. Mishela

  Mishela Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  19 август 2010
  Пораки:
  18.573
  Допаѓања:
  80.651
  Пол:
  Женски
  [​IMG]

  мноогу е слатка цуркава :)
   
 4. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.818
  Јас имам најубава насмевка :D
  Ама не би слика да лепам, да не случајно се заљубите :)
   
  На Golden, guitar, Elenuskaa и 2 други им се допаѓа ова.
 5. Hova

  Hova Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 октомври 2010
  Пораки:
  248
  Допаѓања:
  127
  Е ова е насмевка... :o :D
   

  Прикачени фајлови:

  На Avril.09, zhap4e и kristii им се допаѓа ова.
 6. Plavusa.17

  Plavusa.17 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 март 2011
  Пораки:
  4.133
  Допаѓања:
  6.033
  Одвратни ми се тие широки огромни насмевки од уво до уво, :sweat: . Најубави ми се на Алба, Шакира, Меган Фокс, Хилари Даф, Блејк Лајвли, Леитон Мајстер.
   
  На LittlePinky му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Wild.Child

  Wild.Child Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.573
  Допаѓања:
  6.698
  На нивниот изглед работат цел тим стручни лица, им ставаат силикони на усните и порцелански заби, смешно ќе беше при толку работи да немаат убави заби и насмевка. :lol:
   
  На LittlePinky, butterfly33, Strumfeta93 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 8. CharmedGirl

  CharmedGirl Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2011
  Пораки:
  1.420
  Допаѓања:
  1.662
  Пол:
  Женски
  Според мене, најубава насмевка има Cheryl Cole, само што по сликиве што ги најдов на гугл, не е баш happy женската :(
  [​IMG]
   
  На LittlePinky, Seznajka2 и MarchelineAmaru им се допаѓа ова.
 9. savana

  savana Популарен член

  Се зачлени на:
  18 август 2010
  Пораки:
  1.770
  Допаѓања:
  9.567
  Пол:
  Женски
  Се согласувам, навистина Џесика Алба има преубава насмевка и преубави заби ( и завидувам на забите :( :)
   
 10. Name

  Name Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2010
  Пораки:
  1.433
  Допаѓања:
  880
  Пол:
  Женски
  Се согласувам и јас.
  Иако скоро сите ѕвезди имаат беспрекорни заби, па фала богу! Сепак, најмногу ми се допагаат на Џесика Алба :) А и не само забите, целата она, како кукла е, прекрасна!
   
  На love.butterflies му/ѝ се допаѓа ова.
 11. MacaLove

  MacaLove Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2011
  Пораки:
  2.399
  Допаѓања:
  6.337
 12. Anely

  Anely Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 април 2011
  Пораки:
  788
  Допаѓања:
  225
 13. Ivu4

  Ivu4 Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 септември 2010
  Пораки:
  234
  Допаѓања:
  41
  Секој си има убава насмевка на свој начин нема да одвојувам кој има најубава насмевка зошто сите се убави :)
   
  На thelittle17 и Obu им се допаѓа ова.
 14. FuffyToooU

  FuffyToooU Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 март 2011
  Пораки:
  90
  Допаѓања:
  119
  Така е ! :)
   
 15. m2m2m2

  m2m2m2 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 февруари 2011
  Пораки:
  1.517
  Допаѓања:
  1.059
  Моите топ насмевки...Ехх колку би сакала да имам било која од овие, само искезена ќе бидам, ама си немам, мојата си ја мразам :(
   

  Прикачени фајлови:

 16. A-j-a

  A-j-a Популарен член

  Се зачлени на:
  12 април 2011
  Пораки:
  1.793
  Допаѓања:
  2.023
  Holy Valance

  Туна

  Елена Ристеска

  Антонија Шола

  Лила
   

  Прикачени фајлови:

 17. MoonChild

  MoonChild Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 мај 2011
  Пораки:
  240
  Допаѓања:
  90
  :)
   

  Прикачени фајлови:

  На Unica му/ѝ се допаѓа ова.
 18. Linn1

  Linn1 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јануари 2011
  Пораки:
  1.221
  Допаѓања:
  1.935
  Ми се допаѓа мојата насмевка, полни усни, рамни заби..
  Back to reality Оваа ми се допаѓа најмногу :D
  Аии девојчево :tmi: :inlove:
   

  Прикачени фајлови:

  На Peppermint му/ѝ се допаѓа ова.
 19. cindy

  cindy Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 февруари 2011
  Пораки:
  307
  Допаѓања:
  166
  мене оваа ко коњ ми е :lol:
   
  На Angiie му/ѝ се допаѓа ова.
 20. mystic92

  mystic92 Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 мај 2011
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  0
  Алба има убава насмевка. И Рајана исто така слатко се смее. Штета шо си го расипува изгледот со ексцентричните фризури па го одвлекува вниманието од насмевката :D