Наставни техники

Дискусија во 'Образование' започната од Ice&Fire, 5 февруари 2015.

 1. Ice&Fire

  Ice&Fire Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 февруари 2015
  Пораки:
  129
  Допаѓања:
  88
  Здраво, би сакала да ве прашам како се изведува техниката квадрант?