1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Настани за мајки и дечиња

Дискусија во 'Бебе' започната од Snow-Queen, 5 август 2014.

 1. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  15.008
  Пол:
  Женски
  Мајки ќе одиме ли?
   

  Прикачени фајлови:

  На guguence, ubavka1, Arthur и 2 други им се допаѓа ова.
 2. WORRIED.BT

  WORRIED.BT Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 декември 2012
  Пораки:
  4.394
  Допаѓања:
  130.806
  Пол:
  Женски
  ех да бев кај вас....
  како сум исфрустрирана откако почнав со количката да се движам богами би можела и да натепам некој :@ .тротоари никаде слободни,приоди за да влезеш или да се качиш со количката скоро никаде.а бе на пешачки ке те испогазат-никој нема почит дека дремеш таму со бебе.
  протестирајте и за мене мамички.ја имате мојата поддршка-ако нешто значи.
   
  На ubavka1 и Arthur им се допаѓа ова.
 3. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  15.008
  Пол:
  Женски
  Критична маса - Враќањето на количките 2...26 Август во 19:00
   
 4. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  15.008
  Пол:
  Женски
  Драги родители,

  SKOPJE CITY MALL во рамките на своето општествено - одговорно работење за развој на заедницата Ве поканува да учествувате на САЕМОТ ЗА ДЕЦА кој ќе се одржува во периодот од 20 – 23 НОЕМВРИ 2014 год на вториот кат во трговскиот центар.

  На овој саем кoj традиционално го организираме, за прв пат во Македонија подготвивме и БЕЈБИ ДЕН посветен исклучиво на нашите најмили - бебињата.

  Целта на настаните во рамки на бејби денот е низ игра и забава да дадеме поддршка на Вас родителите и заеднички да размениме искуства за грижата, здравјето и благосотојбата на најмилите.

  Ве покануваме да дојдете во
  САБОТА на 22-РИ НОЕМВРИ
  со почеток во 13:00 часот
  во SKOPJE CITY MALL
  и заеднички да учествуваме во:

  ПАРАДА на уникатно декорирани бебешки колички
  БЕЈБИ ОЛИМПИЈАДА - ТРКА ВО ЛАЗЕЊЕ и ТРКА СО ДУБАЧИЊА
  [​IMG]
   
  На zuto, bambusce, Kitten и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 5. auroraa

  auroraa Популарен член

  Се зачлени на:
  24 април 2013
  Пораки:
  387
  Допаѓања:
  839
  Ние дефинитивно ќе се пријавиме за треката со лазење :)
   
  На joy1 и bambusce им се допаѓа ова.
 6. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  15.008
  Пол:
  Женски
  За жал не сме тука, инаку дефинитивно ќе одевме
   
 7. ivence69

  ivence69 Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 октомври 2014
  Пораки:
  77
  Допаѓања:
  39
  Пол:
  Женски
  Сакам да прашам дали претходно треба да се пријавиме некаде за олимпијадата или таму на лице место се пријавуваш (мислам ги пријавуваш малите палавковци).
  Ние сме за трката за лазење :ninja::rofl: