Настинка кај бебе

Дискусија во 'Бебе' започната од Sofronko, 6 октомври 2017.

 1. Milaаа991

  Milaаа991 Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 февруари 2018
  Пораки:
  2.743
  Допаѓања:
  10.661
  Пол:
  Женски
  Канпул имам и ја ставам во стерилизатор.
   
  На FreeMind му/ѝ се допаѓа ова.