1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Натприродно (Supernatural)

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од Leeloo, 25 јуни 2011.

  1. kravce

    kravce Форумски идол

    Се зачлени на:
    19 јануари 2012
    Пораки:
    3.807
    Допаѓања:
    52.964
    Толку беше битна жената на Сем што ја немаше ни на сликите по дома му.|( Невидлива некоја
    Не знам дали ја гледавте The long road home? Претпоследна му доаѓа, ама со интервјуа е и сцени од цела серија. Ако не сте ја гледале, пуштете ја, можеа комотно со таа да завршат.
     
    На Lella му/ѝ се допаѓа ова.
  2. JollyGirl

    JollyGirl Форумски идол

    Се зачлени на:
    15 јуни 2012
    Пораки:
    6.108
    Допаѓања:
    75.389
    Пол:
    Женски
    Сепак на крај судбината ги стигна.
    Дин умира спасувајќи животи, Сем основа семејство и има мирен живот, Кастиел е војник на Бог.
    :beer::beer::beer:
    Таа е приказната и толкав е буџетот. Од прилика сите знаевме како ќе зарши, нели?

    Мене уште епизодава ми е како во сон. Зар стварно го изгледав финалето?
    Претпоставував дека вака ќе заврши (бев убедена дека Дин ќе умре, пошто во 5та сезона Сем умре), само мислев сето тоа убаво ќе биде стокмено. 8-|

    Мислев Дин во рајот ќе има сопствен бар, многу пиво и девојки, па така ќе кулира со најблиските, а Сем ќе остане на земјата.

    Цела сезона ми беше разочарувачка, ама сега жал ми е да сум разочарана за финалето.
    Во чест на 15 години дружба, се осеќам ко за другари да зборувам зад грб :wasntme: (Требаше во 5та сезона да заврши, ама ај...)

    Не ми беше лоша, ама не ми беше ни најдобра. Ептен избрзано и многу нешта фалеа.

    Ме изнервираа зошто Мери, Џон, Кастиел и Џек не ги прикажаа во рајот.
    На Дин не му беше гајле за родителите, туку си замина со колата која ја вози 24/7. Му го скршија ликот.

    Заради коронава не можеле да дојдат актерите, па затоа и Ајлин ја немаше.
    Мислам во изолација седат актериве и секој ден ги тестираат, па стварно чудно е зошто не дошле :x

    Периката на Сем, пантолоните на детето, небитната жена на Сем...:rofl:

    Битно Џеред и Џенсен заради серијава станаа најдобри другари и кумашини.
    На сминање сопругите ги запознаа, деца им се родија...Пола живот ги толкуваат улогиве.
    Ептен се осеќа посебна хемија на екран.

    Само јас ли плачев на некои сцени? :angel:

    It’s ok Supernatural...You can go now! :l:
    :~: :~:
     
  3. MissChievous

    MissChievous Форумски идол

    Се зачлени на:
    5 март 2015
    Пораки:
    3.837
    Допаѓања:
    21.520
    Почнавте да ја гледате The Winchesters? Не е лоша, го има вајбот од првата сезона на Супернатурал.