Начин за одмазда

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од Leala, 18 ноември 2010.

 1. pancake

  pancake Активен член

  Се зачлени на:
  2 март 2013
  Пораки:
  86
  Допаѓања:
  27
  Успехот е најдобра одмазда и секогаш главата горе и насмеана пред тие што ми згрешиле :rofl:
   
  На Tanjamm, ray-man, SnowWhite8 и 2 други им се допаѓа ова.
 2. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  8.693
  Допаѓања:
  50.117
  Пол:
  Женски
  Слаби и незрели личности бараат начин за одмазда. Паметни и зрели простуваат и продолжуваат напред.
   
  На Ма.нев и ray-man им се допаѓа ова.
 3. baba Rada

  baba Rada Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  4.498
  Допаѓања:
  25.466
  Пол:
  Женски
  Последна измена: 1 април 2019
 4. Petra777

  Petra777 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2015
  Пораки:
  2.523
  Допаѓања:
  29.009
  Пол:
  Женски
  Зошто воопшто постои темава?
   
  На ray-man му/ѝ се допаѓа ова.
 5. ray-man

  ray-man Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 декември 2012
  Пораки:
  255
  Допаѓања:
  384
  Пол:
  Машки
  Најдобар начин е простувањето.

  Простете им и игнорирајте ги сите што ви нанеле штета. Ве чека гооолем успех.
   
  На No name 123, SnowWhite8 и Petra777 им се допаѓа ова.
 6. Feminka22

  Feminka22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 декември 2014
  Пораки:
  5.617
  Допаѓања:
  19.216
  Пол:
  Женски
  Многу ги има и ги знам.
  Чиста сметка долга љубов :P