1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Нашите домашни миленици :)

Дискусија во 'Канта' започната од iskri4ka, 17 март 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. iskri4ka

  iskri4ka Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 март 2010
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  13
  Поттикната од моево ѕверче дома, би сакала да ги видам вашите домашни миленици. Бјанка е персиско-хималајска мачка. Многу е златна. Ако имате и вие некое милениче, покажете го, да го видиме :D
   

  Прикачени фајлови:

  • DSCN0032.jpg
   DSCN0032.jpg
   Големина на фајлот:
   228,4 KB
   Прегледи:
   201
 2. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.818
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.