1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Нашите миленичиња

Дискусија во 'Канта' започната од Kitty.Smiley, 23 септември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Kitty.Smiley

  Kitty.Smiley Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 септември 2011
  Пораки:
  25
  Допаѓања:
  9
  Не видов ваква тема па еве отворив, ако има може да оди во корпа..
  На оваа тема можите да кажите се за вашето милениче еве за мене (можите ова да го користите и како пример)
  -Јас имам мачка 4 години, ангорка, шарена и е многу мирна но само едно и замерувам, тоа што ако дојде некој гостин кај мене, на пример мојата соседна иди на кафе и секогаш кога ќе ја види оди на таванот и останува дури не заминат. Можите да ставите и слика ако сакате, јас немам во лаптопов.
  А исто така е ова и за тие што немаат милениче па може да кажите што сакате и ќе се најде некој што знае од каде можите да најдите. :)
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.709
  Допаѓања:
  65.037
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.