1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Најантипатичен спортист?

Дискусија во 'Спорт' започната од vendiii, 16 септември 2011.

 1. vendiii

  vendiii Популарен член

  Се зачлени на:
  13 февруари 2011
  Пораки:
  1.368
  Допаѓања:
  2.460
  инспирирана сум од еден шпанец :wasntme:
  Без воведи посебни ги има тие што ги сакаме и што ги мразиме еве ги моите фаворити :D

  Тој што ни ја завари судбината и не знаеше да промаши денеска!!! |(


  Го сакав ДО денеска |( .
   

  Прикачени фајлови:

  На Hiii и Bunny2 им се допаѓа ова.
 2. nena2010

  nena2010 Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 декември 2010
  Пораки:
  7.093
  Допаѓања:
  46.800
  Пол:
  Женски
  Најантипатичен спортист ?

  [​IMG]

  Kirilenko, леле колку ми е одвратен. Ме потсеќа на Леш од Адамсови :)))

  [​IMG]
   
  На mileystar, easyyyyy и 2505 им се допаѓа ова.
 3. mila89

  mila89 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 декември 2009
  Пораки:
  886
  Допаѓања:
  854
  Пол:
  Женски
  Најантипатичен спортист ?

  Одма ќе кажам Кириленко! како франкенштајн ми е, и ги мразам неговите тројки :@
   
 4. LittleDevil

  LittleDevil Популарен член

  Се зачлени на:
  20 јули 2011
  Пораки:
  1.676
  Допаѓања:
  1.882
  Пол:
  Женски
  И мене Кириленко. Колку е само грд. .Не е можно! :puke:

  Руни исто така.
  Еден грчки кошаркар, Куфос дали беше, така нешто...
   
 5. MacaLove

  MacaLove Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2011
  Пораки:
  2.397
  Допаѓања:
  6.332
  Најантипатичен спортист ?

  Роглево |(
  [​IMG]

  И овој. Колку е префорсиран,то чудо некое.Не личи ни на фудбалер веќе,повеќе на манекенче некое. |(

  [​IMG]
   
  На veren, LittlePinky, shushu и 6 други им се допаѓа ова.
 6. N.A.T.A.S.A

  N.A.T.A.S.A Нов член

  Се зачлени на:
  21 октомври 2010
  Пораки:
  650
  Допаѓања:
  477
  Најантипатичен спортист ?

  Сите Шпанци! :puke:
   
 7. TeddyS

  TeddyS Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 мај 2011
  Пораки:
  235
  Допаѓања:
  120
  Најантипатичен спортист ?

  :puke: Дефинитивно Кристиано Роналдо
   
  На Kaylie, 1209, s.t.a.r.s.h.i.n.e и 2 други им се допаѓа ова.
 8. sweetyears

  sweetyears Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 септември 2010
  Пораки:
  243
  Допаѓања:
  45
  Најантипатичен спортист ?

  [​IMG]
  [​IMG]
  :envy: :puke:
   
 9. starbucks

  starbucks Популарен член

  Се зачлени на:
  12 април 2011
  Пораки:
  3.064
  Допаѓања:
  6.658
  Најантипатичен спортист ?

  Меси, К.Роналдо, Џокович и Кириленко :puke:
  Колку се префорсирани, толку се и антипатични.
   
  На Justice и karina8 им се допаѓа ова.
 10. BoaVista

  BoaVista Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 август 2010
  Пораки:
  3.881
  Допаѓања:
  30.983
  Пол:
  Женски
  Најантипатичен спортист ?

  Прв на листата ми е Серхио Бускетс :puke: овој и ако може да се нарече спортист де, зашто подобро глуми отколку што игра фудбал
  [​IMG]
  Балак, незнам зошто немам некоја посебна причина, ама не го можам ич :puke:
  [​IMG]
  Пинто, тепачиште невидено, одвратен ми е :puke:
  [​IMG]
  Не само од денес, од секогаш ми беше одвратен :D :puke:
  [​IMG]
  Има ли потреба да наведувам зошто?
  [​IMG]
  Има и други, ама ај друг пат :D
   
 11. glamour-lady

  glamour-lady Популарен член

  Се зачлени на:
  7 ноември 2010
  Пораки:
  572
  Допаѓања:
  775
  Најантипатичен спортист ?

  Дрогба
  [​IMG]

  Роналдињо
  [​IMG]

  Крауч
  [​IMG]
   
 12. Lux

  Lux Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.094
  Допаѓања:
  6.347
  Пол:
  Женски
  Ме потсетуват на мајмун
  [​IMG]
  А за Кириленко да не правиме муабет, на лице само бојата на очите му е убава. :x
   
  На glamour-lady му/ѝ се допаѓа ова.
 13. rossonerka

  rossonerka Популарен член

  Се зачлени на:
  13 април 2010
  Пораки:
  4.159
  Допаѓања:
  15.275
  Хахаха да да Кириленко може да ми биде во листава, Наваро не ми е антипатичен, он е само феноменално играчиште а и за жал предобар притивник.

  Иначе реално имам еден најантипатичен спортист тоа е Роналдо. Типац кој е одличен фудбалер, ама не можам да го сварам едноставно. Себично створење, неможам да сакам толку нарцисоидни суштества а тој е прв на листа на нарциси светски. Едноставно ми е одбивен. Не ставам слика зашто не можам да го гледам. И мене никој не може да ми докаже дека е убав, јес да е вкус, ама он да е убав? Не не, мене ми е со Руни еден од најгрдите фудбалери.

  А и антипатичен ми е Роже федерерчо, зашто ми е намќоресто човече кое кога го видов да се смее на клипот со Надал се крстев од што не ми се веруваше. Ладен тип. Такви неќам.

  Сепак антипатичните спортисти по изглед и пред се карактер ги кажав, но не и по игра, за тоа не дискутирам зашто се одлични :)
   
  На JuLleE и karina8 им се допаѓа ова.
 14. Artemission

  Artemission Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јули 2011
  Пораки:
  2.031
  Допаѓања:
  15.658
  Има ли потреба да кажувам зошто??

  [​IMG]
   
 15. Zoza

  Zoza Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 февруари 2011
  Пораки:
  792
  Допаѓања:
  292
  Kириленко е прв на листа,потоа Гасолх2 па Пандев и дефинитивно овој шо играше за Германија сега на кошарка еден стар не му запомнав име
   
 16. BoaVista

  BoaVista Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 август 2010
  Пораки:
  3.881
  Допаѓања:
  30.983
  Пол:
  Женски
  Ова за Пандев озбилна си или по грешка?

  А за германецот сигурно мислиш на Дирк Новицки
  [​IMG]
   
 17. thelittle17

  thelittle17 Популарен член

  Се зачлени на:
  31 август 2010
  Пораки:
  3.749
  Допаѓања:
  8.594
  Пол:
  Женски
  Гасол, Роналдињо, Новицки.. :)
   
 18. Adi888

  Adi888 Форумски идол

  Се зачлени на:
  22 ноември 2010
  Пораки:
  5.895
  Допаѓања:
  20.362
  Пол:
  Женски
  Пола од репрезентацијата на Шпанија, и Дирк Новицки ..нема други! :)
   
 19. OzzyAngel

  OzzyAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  17 март 2010
  Пораки:
  1.884
  Допаѓања:
  1.217
  -Н.Џ.
  -Меси
  -Цонга
  -К. Роналдо
  -Л. Хамилтон
  -Ф. Алонзо
  -Матераци

  и многу други!
   
 20. n.a.t.t.y

  n.a.t.t.y Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2011
  Пораки:
  603
  Допаѓања:
  760
  Роџер Федерер! Поголем дебил у живот не сум видела, едноставно ми е одвратен од глава до пети. Ма колку добро и да игра, јас не можам да го гледам :D
  Други не ми текнуваат :lol:
   
  На Dgirlll му/ѝ се допаѓа ова.