1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Најантипатични ликови од ТВ серии

Дискусија во 'Филм и ТВ' започната од BlackSwan5, 17 март 2012.

 1. BlackSwan5

  BlackSwan5 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јуни 2011
  Пораки:
  2.765
  Допаѓања:
  3.548
  Кои ви се најантипатични ликови од познатите тв-серии? Оние кои не можете да ги поднесете и превртувате со очите кога ќе ги дадат.Поради која причина ви се антипатични?
  Да се разбереме,не мора негативни ликови.Туку оние кои на вас не ви се допаѓаат и не ги можете.

  На мене.

  Линет Скаво од Очајни Домаќинки.
  [​IMG]
  Единствената од домаќинките која не ја поднесувам.Ни гласот и го можам,ниту пак карактерот.Ми личи на една од оние жени кои сака да контролира се во бракот и го влече мажот за носот.Вечно е незадоволна колку и да и погодуваат.Не ја сакам воопшто.

  Кристина Јанг од Вовед во анатомија
  [​IMG]
  Премногу амбициозна,не дека е лоша работа ама она претерува во тоа.Одвратна ми е и на фаца а и мислам дека со сила ја прават интересна и смешна.

  Чак Бас од Озборувачка
  [​IMG]
  Овој не го можам ич.Не разбирам што толку се палат на него,тоа го имам многу пати кажано.Мене ми е како шатче во телото а и мислам дека со сила е претставен како некој опасен заводник и бед бој.Не му личи таква улога.Во прва сезона ми беше одвратен поради нарцисоидноста и тоа што е женскар.Од трета наваму ми е многу наивен,да не кажам глупав.Во петта ми се изгуби секоја смисла на неговиот лик.

  Кери Бредшо од Сексот и градот
  [​IMG]
  Во почетокот ми беше симпатична и слатка ама потоа ми идеше на живци.Дури и Саманта ми се допаѓаше повеќе од неа.Воопшто не ми се свиѓаше нејзиното однесување кога беше во врска со Ејдан,мислам тоа нервирање затоа што се било совршено во врската.А и толку да се плаши од брак,па дури повраќаше.Боже сачувај |( .И лигава ми е на многу моменти.
   
  На Ivona-Beyonce му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Hipster

  Hipster Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 јули 2011
  Пораки:
  5.775
  Допаѓања:
  22.398
  Пол:
  Женски
  Топ 3 засекогаш
  Линг Во или Луси Лу во Али МекБеал
  [​IMG]
  ЈАс луси лу баш ја сакам, но овде неможеш да не ја мразиш протсо ми го крена притисокот, идитока, идиоткосана |( Улогата и беше крш//
  Serena Vanderwoodsen многу добро позната на сите вас.
  [​IMG]
  Не мразам ништо повеќе кога некој се прави невинашче, глуми секогаш напатена, сака сте да трчаат по неа. Џабе колку и да е убавака и гром и да се облекува топ, улогата и фаците кои ги прави, ФАЦИТЕ, НЕ ја можам :puke:
  Amy Farrah Fowler
  [​IMG]
  само она може да ми ја одмили некогаш епизодата, неможам да ја гледам, ниту пак да ја слушам....
  дебилка невидена |( Ме вади од кожа секој пат, нема една епизода да не ма изнервирала...
   
  На mileystar, Trendafilka, BlackSwan5 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 3. LilBaby

  LilBaby Популарен член

  Се зачлени на:
  11 мај 2011
  Пораки:
  3.458
  Допаѓања:
  7.883
  Чак Бас и Серена. :punch:
  Ма да, се имам изјаснето за овие такозвани подвижни безмозочници, што и да кажам сувишно е. Овој првиов, краљ дискотека, и антологиското:


  Демек као е највечи шмекер у граду, покретот со уста ми е ала Питбул! Бљак! :puke:
  Мрзам вакви појави, и во Скопјево ми се поим за ремет. Препотентни, нападни, и превише зборувани поточно исфорсирани.

  А оваа дотичнава, што попрво да кажам за неа. Глупа, проста, ограничена, зелена, цел живот она е заљубена во некој и и треба увек еден голем
  патлак
  за да се смири. Моментот со устата, кога пробува она да ја спаси ситуацијата од каша е н-е-в-о-з-м-о-ж-е-н!


  И мене ме нервираше Луси Лиу во Али Мекбил, ужасно напорен лик.
  И Фиби ме иритираше понекогаш со нејзините глупи коментари и вечито глупи покрети. Фиби Буфееее!


  И на крај, нешто најтазе, ми стана антипатичен пошто мрзам такви воркохолици а и Нико коа се сплетка со овој, едноставно - :puke: :


  Во глобала, првите двајца цврсто ги држат првите две места на пиадесталот.
   

  Прикачени фајлови:

  На BlackSwan5 и Hipster им се допаѓа ова.
 4. K0ST0VA

  K0ST0VA Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 август 2011
  Пораки:
  185
  Допаѓања:
  58
  Аууффф стварно незнам ги има многу.... |( не ни ми текнува сеа ниту еден :D :D :D
   
 5. LadyH

  LadyH Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 август 2011
  Пораки:
  320
  Допаѓања:
  85
  ЈАСМИН ОД ЉУБОВ И КАЗНА, :punch: од втора епизода ... и нели затоа не гледам
   
  На cansuuuu му/ѝ се допаѓа ова.
 6. MissElly

  MissElly Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2012
  Пораки:
  148
  Допаѓања:
  102
  Алии од „Бурни Времиња" и Сабиха од „Солзи на есента :punch: :punch: :punch: :punch: :punch:
   
  На mileystar му/ѝ се допаѓа ова.
 7. tweety26

  tweety26 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 март 2010
  Пораки:
  1.650
  Допаѓања:
  2.275
  Пол:
  Женски
  Не можам да ги смислам... |(
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  Сега на овие ми текна...неподносливи ми се дури се нервирам кога ги гледам.
   
  На GirlLove и mileystar им се допаѓа ова.
 8. biggirlsdontcry

  biggirlsdontcry Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 март 2012
  Пораки:
  483
  Допаѓања:
  161
  Џемшир од имотот на дамата! :devil:
   
 9. Trendafilka

  Trendafilka Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 декември 2009
  Пораки:
  5.941
  Допаѓања:
  27.537
  Kate Austen, Lost
  [​IMG]
  Не ја можам. :puke:
  Ниту како појава, а во улогава пак најмалку.
  Одвратно суштество.
  Па и двајцата најзгодни мажи ќе се потепаа за неа... прецената убавица. Просечно суштество кое тера накај грдосија на моменти... од тоа малку што го имам погледнато од Изгубени, посакував цело време само едно - да цркне! ]:)

  Vanessa Abrams, Gossip Girl
  [​IMG]
  There are no words... |(

  Harry Solomon, Third Rock From the Sun
  [​IMG]
  На сите им беше омилен.
  Мене ми се идеше да го задавам.
  Лигуш. Одвратен лигуш.
   
  На mileystar, crazylady, Hipster и 2 други им се допаѓа ова.
 10. starfish

  starfish Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2010
  Пораки:
  4.781
  Допаѓања:
  10.077
  Пол:
  Женски
  Charlie Rodes- Lola од Gossip Girl

  Има толку одбивна фаца и подпросечна убавина, што прашање е како поминала на катингот?!
  Бледа, незабележлива, со груб глас, поантипатична не може да биде.
  [​IMG]

  T-bag од Prison Break
  Страшен, грозоморен лик. Ми одеше на нерви, а во исто време ми се гадеше од него.
  [​IMG]

  Marissa Cooper од the O.C
  Мислам дека било која улога да и се даде на Миша Бартон ќе биде fail.
  Лигава, размазена и неодлучна. Си го залужи крајот. :wasntme:
  [​IMG] :rofl:

  И Ибрахим паша од Величествениот :puke:
  Не толку затради карактерот што го глуми, туку заради таа негова мањо, педо, психо фаца.
  [​IMG]
   
  На cheetah.girl, crazylady, Trendafilka и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 11. Sawyer

  Sawyer Популарен член

  Се зачлени на:
  8 јуни 2011
  Пораки:
  432
  Допаѓања:
  3.032
  Пол:
  Машки
  Не ми идат често на живци ликовите од серииве,но во последно време синхронизацијава знаеше да ми напраи одредени ликови да ми идат на живци,само заради глупите гласови на синхронизаторите. :D
   
 12. tinkerbelll

  tinkerbelll Популарен член

  Се зачлени на:
  15 мај 2010
  Пораки:
  2.096
  Допаѓања:
  5.012
  Пол:
  Женски
  Grey's anatomy
  [​IMG] |( Многу антипатична и иритирачка фаца.
   
  На starfish му/ѝ се допаѓа ова.
 13. JuLleE

  JuLleE Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 јануари 2010
  Пораки:
  10.186
  Допаѓања:
  159.069
  Исто!

  Кристина не ја можев |( , баш поради таа нејзина преголема амбициозност.

  Кери исто. Јас сум Саманта фан. Кери ми идеше на нерви, посебно во филмот, кога чевлите ги стави пред децата. Страшно иритирачко и препотентно створение ми е.
  Но ја почитувам како модна икона. Во тој сегмент, за мене, ќе остане една и единствена.
   
 14. black-angel

  black-angel Praefectus Vigilum Член на тимот

  Се зачлени на:
  14 декември 2009
  Пораки:
  2.545
  Допаѓања:
  4.087
  Пол:
  Женски
  Мнооогу утепана фаца
   
 15. JoxyTheFreak

  JoxyTheFreak Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јуни 2011
  Пораки:
  833
  Допаѓања:
  5.566
  Фелиша Тилман од Очајни Домаќинки.
  [​IMG]
  Ау колку одвратна насмевка имаше просто сакав една жешка да и свирнам кога ќе се опечи.

  Џејн од Очајни Домаќинки
  [​IMG]
  Ми има многу одвратна сноб фаца. А и оди ко крставица во гз да и поткршиле.

  Бајрон Монтгомери од Слатки Мали Лажливки
  [​IMG]
  Откако почна да изиграва детектив во на Ариа врската почна многу да ми го чепка повратниот рефлекс.
   
  На Chocolate.me и mileystar им се допаѓа ова.
 16. Miss-Angie92

  Miss-Angie92 Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јуни 2011
  Пораки:
  434
  Допаѓања:
  619
  Пол:
  Женски
  Покрај таткото на Ариа, Бајрон, од Pretty Little Liars и Мередит Греј, како тие што пишаа претходно, ја додавам и

  Charlie Rhodes- овај Ivy Dickens де , не можам да ја смислам уште од почетокот кога се појави на Госип Грл

  [​IMG]


  :^)
  хмм... сега засега тие. Кога ќе ми текне на другите ќе допишам :)
   
 17. SimplyElegant

  SimplyElegant Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2012
  Пораки:
  742
  Допаѓања:
  772
  Пол:
  Женски
  1. Jenny Humphrey- не ја поднесувам типкава |(
  [​IMG]
  2. Не ја следев баш серијава ама според тоа што можев да го видам оваа ми делува многу лигаво :puke:
  [​IMG]
  3. Али и Каролин од Бурни Времиња
  Има и други ама не ми текнува во моментов
   
  На mileystar и Srekicka им се допаѓа ова.
 18. LilBaby

  LilBaby Популарен член

  Се зачлени на:
  11 мај 2011
  Пораки:
  3.458
  Допаѓања:
  7.883
  Поодвратен и поморбиден лик што некогаш се појавил во некоја серија, ми е дечково:

  Еди Орлофски - Очајни домаќинки


  Не знам за вас, ама мене морници ме лазеа кога го гледав како лудачки се понашаше. Само едвај чекав да го снајде нешто лошо. Толку комплекси набиено од детството, се врати како невиден фрик, кој доколку го одбиеш како во минатото што му праеле - безмилосно ќе те убие.
  Леле, леле, тежок психо. :x

  и Треј - Сексот и градот или Орсон - Очајни домаќинки

  Јас оваа сцена доживотно ќе ја памтам! :lol:


  Нити некаков шарм, нити никаква убавина. Остар лик, со толку глупи карактеристики и во двете серии. Значи, сцените со него ми се - :yawn: . Остај тоа, па во DH беше и остана очаен фрик. Моментот со неговата бивша жена и вадењето на заби на Моник, оф леле.
   

  Прикачени фајлови:

  На Chocolate.me, mileystar, JoxyTheFreak и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 19. kravce

  kravce Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 јануари 2012
  Пораки:
  3.680
  Допаѓања:
  51.758
  На Dennings, Hipster и teddybear им се допаѓа ова.
 20. daddys.princess

  daddys.princess Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 октомври 2011
  Пораки:
  988
  Допаѓања:
  317
  [​IMG]
  :envy: :tmi: :puke:
  [​IMG]
  |(
  [​IMG]
  а коа ке излезат овие мењам канал :puke: