1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Најатрактивен Македонски Маж?

Дискусија во 'Канта' започната од NightAir, 27 септември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. NightAir

  NightAir Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 јуни 2011
  Пораки:
  394
  Допаѓања:
  491
  Ги имаме многу, ајде да го видиме вашиот вкус. :)
  [​IMG] :*
   
 2. Rubiii

  Rubiii Популарен член

  Се зачлени на:
  17 февруари 2011
  Пораки:
  2.619
  Допаѓања:
  5.417
  Пол:
  Женски
  20-тина минути мислам и никако да смислам :D Од познативе,било пеач,глумец,водител,спортист..- немало(барем за мене) некој атрактивен...
  Еве би го издвоила фудбалерот Иван Тричковски како најатрактивен(иако на фаца не ме воодушевува баш,се знаеме и лично)...
  Некој што сигурно би го носел епитетот најатрактивен македоноски маж е дефинитвно нашиот ангел и никој друг,барем според мој вкус.
  А за странскиве фацки,дефинитивно Џош Хартнет или Марио Касас.
   
 3. MacaLove

  MacaLove Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2011
  Пораки:
  2.399
  Допаѓања:
  6.337
 4. Rubiii

  Rubiii Популарен член

  Се зачлени на:
  17 февруари 2011
  Пораки:
  2.619
  Допаѓања:
  5.417
  Пол:
  Женски
  хахаха Мацо го одбра најјакиот мегу најјаките !!! :D Секоја чест на вкусот:D
  пс. како не се сетив лелеле,ми го украде пред нос :D
   
 5. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.887
  Допаѓања:
  65.905
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.