Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Највалкана тајна

Дискусија во 'Канта' започната од Lana-95, 26 февруари 2018.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Lana-95

  Lana-95 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 декември 2017
  Пораки:
  30
  Допаѓања:
  36
  Пол:
  Женски
  Не знаевкаде да ја ставам темата па одлучив тука,како што гледам нема ваква тема
  Која е вашата највалкана тајна што не сакате да се дознае?
  Мојата е дека имав секс со дечко на другарка додека беа во врска ,секако не сум горда на тоа но ете се случи.
   
  На Роберт 7, veren и Justicija им се допаѓа ова.
 2. Lana-95

  Lana-95 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 декември 2017
  Пораки:
  30
  Допаѓања:
  36
  Пол:
  Женски
  не се плашете форумов е анонимен :rock::rock:
   
 3. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  21.607
  Допаѓања:
  142.207
  Пол:
  Женски
  Оф... и после немам другарки, сама сум бла бла... тоа е.
  Неам тајни посебно не такви. Би ме изело јанза. Тоа е тоа.
   
  На veren, MsMayaM, Petra777 и 10 други им се допаѓа ова.
 4. Anon

  Anon Популарен член

  Се зачлени на:
  24 септември 2011
  Пораки:
  830
  Допаѓања:
  1.787
  Пол:
  Машки
  Ајде раскажи ја приказната кога сме веќе тука. Како се случи, на чија иницијатива...
   
  На cresa-jagoda и Читател им се допаѓа ова.
 5. Miss.A.

  Miss.A. Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 септември 2017
  Пораки:
  434
  Допаѓања:
  2.302
  Пол:
  Женски
  Но голем дел од нас не сме анонимни.:|:^):angel:
   
  На Justicija, Marija) и marchi-cool им се допаѓа ова.
 6. Читател

  Читател Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 март 2015
  Пораки:
  737
  Допаѓања:
  5.803
  Пол:
  Машки
  Дека верувам оти земјата е рамна.


  Ако дознае некој, одма ќе почне да ме осудува и да ме убедува во спротивното. :(
   
  На Ketchup, Mrs.Brain, theowndemon и 17 други им се допаѓа ова.
 7. Someonespecial

  Someonespecial Free-minded aesthete

  Се зачлени на:
  17 ноември 2012
  Пораки:
  13.007
  Допаѓања:
  162.959
  Пол:
  Женски
  Јас дека постои телегонија... There, I said it :worried:

  I feel u bro :(

  :rofl:
   
  На Tan4ence, Ketchup, Mrs.Brain и 12 други им се допаѓа ова.
 8. DAngel

  DAngel Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 март 2011
  Пораки:
  11.210
  Допаѓања:
  56.814
  Дека се туширам гола :doh:
   
  На Dr.Zzz, Maša8, TutiFuti и 12 други им се допаѓа ова.
 9. Srcka $

  Srcka $ Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 ноември 2017
  Пораки:
  425
  Допаѓања:
  5.439
  Пол:
  Женски
  Јас да ја кажам.
  Не. Поарно у земја да пропаднам.:rofl:
   
  На veren му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Lana-95

  Lana-95 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 декември 2017
  Пораки:
  30
  Допаѓања:
  36
  Пол:
  Женски
  jao работава скокотни ме да се насмеам (facepalm)
  Па по негова иницијива и двајцата бевме малку пијани ,алхохолот си го направи своето ние бевме собрани поголемо друшто другарка ми си отиде затоа што следниот ден беше на работа после тоа он инсистираше да ме испрати кога јас си одев па на крај неако ме убеди да му дојдам на гости,јас прво се двоумев се плашев но не бев 100% свесна и не размислував како што треба и се случи што се сличи ,секако се каам за ова другарка ми не знае сеуште но се плашам да кажам :sweat:
   
  На Anon му/ѝ се допаѓа ова.
 11. PogbaPol

  PogbaPol Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  2.503
  Допаѓања:
  10.374
  Пол:
  Машки
  Ako sum pijan ne sum budala.
  I kako mozes da ja poglednes drugrakta vo lice, seuste? :?:
   
  На angelche16, Dr.Zzz, blonde_supergirl и 22 други им се допаѓа ова.
 12. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  21.607
  Допаѓања:
  142.207
  Пол:
  Женски
  И мене ме интересира...+ пијани демек се сеќава. Пфф :lol:
  Си можела да го одбиеш да те носи до дома, не си мала сигурно.
   
  На Dr.Zzz, cresa-jagoda, blackwave и 4 други им се допаѓа ова.
 13. Miss.A.

  Miss.A. Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 септември 2017
  Пораки:
  434
  Допаѓања:
  2.302
  Пол:
  Женски
  :handshake:
   
  На Sarahhhhm му/ѝ се допаѓа ова.
 14. Lana-95

  Lana-95 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 декември 2017
  Пораки:
  30
  Допаѓања:
  36
  Пол:
  Женски
  Темава не ја отворив за осуда туку ја отворив за да си ги кажеме највалканите тајни не верувам дека сите сте безгрешни ,инаку послем тоа помалце комуницираме и ја одбегнувам она неколкупати ме праша што е проблемот но немозам да и кажам ;(
   
  На Gosh, Роберт 7, makedonkamak и 3 други им се допаѓа ова.
 15. Marija)

  Marija) Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2018
  Пораки:
  88
  Допаѓања:
  906
  Пол:
  Женски
  Мојата валкана тајна е форумов или на форумов.
   
  На TutiFuti, theowndemon, cresa-jagoda и 5 други им се допаѓа ова.
 16. Читател

  Читател Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 март 2015
  Пораки:
  737
  Допаѓања:
  5.803
  Пол:
  Машки
  Кога ќе видиш повеќето членови ја имаат истата тајна :?:. ( јас не знам у која група сум ) :wasntme:


  Едно непишано правило како тест за проверка на таинственоста е бројката на пријатели на кои сте кажале дека имате профил :lol: ( + nickname )
   
  На theowndemon, cresa-jagoda, blackwave и 6 други им се допаѓа ова.
 17. Yellow456

  Yellow456 Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2016
  Пораки:
  124
  Допаѓања:
  109
  Пол:
  Женски
  Ехееее, не ја напаѓајте толку. Човекот е роден за да греши и да учи од грешките. Доволно е што е свесна за својата грешка, јас се согласувам со тоа дека човекот е грешно суштество и дека многу луѓе се сметаат себеси за нај чисти, најискрени и сѐ нај, нај, а ако им направиш анализа ќе видиш дека или се суетни или тоа го кажуваат мислејќи дека не направиле поголеми гревови.
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 18. Marija)

  Marija) Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2018
  Пораки:
  88
  Допаѓања:
  906
  Пол:
  Женски
  Не е за напаѓање, за стрелање е
   
  На Sarahhhhm, cresa-jagoda, blackwave и 4 други им се допаѓа ова.
 19. JustFun

  JustFun Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 септември 2014
  Пораки:
  1.027
  Допаѓања:
  2.771
  при толку слободни машки таа го одбрала дечкото на другарката, и тоа не само лапање туку и секс.
  Па и не знае како да и каже а знаела да се ебе со него.
   
  На Sarahhhhm, Maša8, cresa-jagoda и 9 други им се допаѓа ова.
 20. Yellow456

  Yellow456 Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2016
  Пораки:
  124
  Допаѓања:
  109
  Пол:
  Женски
  Секој со својот став :)
   
  На Роберт 7 и Marija) им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.