1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Најголема глупост/незгода ?

Дискусија во 'Канта' започната од Tej4e, 10 мај 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Tej4e

  Tej4e Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 јули 2011
  Пораки:
  110
  Допаѓања:
  37
  Пол:
  Женски
  Ајде малку да се насмееме... која беше вашата најголема незгода или глупост?
  Кога најмногу сте се засрамиле? :$
  мене во моментов не ми текнува, ама кога ќе се сетам ќе пишам :)

  ако има ваква слична тема,оваа слободно нека отпатува во кантата...
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.709
  Допаѓања:
  65.039
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.