1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Најголемите промашувања на црвениот тепих

Дискусија во 'Мода и стил' започната од jelena.rozga, 23 мај 2016.

 1. jelena.rozga

  jelena.rozga Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јули 2014
  Пораки:
  368
  Допаѓања:
  205
  Кои според вас ги прошетал најлошите креации на црвениот тепих? Кои според вас се најголемите промашувања. Без разлика дали се Оскари, Греми, Златен Глобус и сл.
  Кои најлошо се облекува на црвениот тепих?
  Еве некои од мене, сега за сега:
   

  Прикачени фајлови: