1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Најдобар пост ( според мене )

Дискусија во 'Канта' започната од Ema.Sk, 9 октомври 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Ema.Sk

  Ema.Sk Популарен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2009
  Пораки:
  1.311
  Допаѓања:
  4.751
  Размислував....колку убави мислења имам пропуштено на форумов. Значи....и за останатите...можеби нема да забележат некое интересно мислење....убав пост...па оваа тема нека биде токму за тоа.

  Значи....можеби јас не ќе можам да ги разгледам сите теми...и да прочитам по 5-6 страни од истите.....но вие можеби ја пратите и знаете цела тема....и тука постирајте го она мислење кое што ви оставило најголем впечаток.
  Немора тоа да биде од последните мислења.....можеби впечатокот ви останал кај некој постар пост. Споделете го тука!

  Значи тоа можете да го направите или како целосно ископиран текст....и нормално со членот кој го напишал тоа....или со линк.

  Мислам дека ќе биде интересна темава.....на едно место најдобрите и најубави мислења.


  Благодариме! :f:
   
 2. x.Daisy.x

  x.Daisy.x Популарен член

  Се зачлени на:
  24 август 2010
  Пораки:
  3.876
  Допаѓања:
  13.392
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.