1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Најдобрата Dance песна според вас

Дискусија во 'Канта' започната од Kitty.Cat1579, 22 јули 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Kitty.Cat1579

  Kitty.Cat1579 Активен член

  Се зачлени на:
  22 јули 2012
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  1
 2. flowergarden

  flowergarden Популарен член

  Се зачлени на:
  27 февруари 2011
  Пораки:
  1.276
  Допаѓања:
  417
 3. Janina

  Janina Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 август 2015
  Пораки:
  260
  Допаѓања:
  409
  Пол:
  Женски
 4. Jenniffer

  Jenniffer Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2013
  Пораки:
  2.375
  Допаѓања:
  7.416
  Пол:
  Женски
  Врв ми е Gasolina, нема замена.

  Колку и да сум down оваа песна може да ме размрда. :D
  Многу ми е јака од 1:54 до 2:13.

  Од поновите оваа ми е онака појака, другите ми се без веза.
   
  На Janina му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.