1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Најдобра Агенција за патување

Дискусија во 'Канта' започната од Tina22m, 7 март 2019.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Tina22m

  Tina22m Активен член

  Се зачлени на:
  21 јуни 2018
  Пораки:
  90
  Допаѓања:
  36
  Пол:
  Женски
  Здраво луѓе, кои од травел агенциите низ Скопје нудат најдобри понуди и се најуслужливи? Дајте препораки и споделете ваши искуства :)
   
 2. Dust

  Dust Game Over

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  10.109
  Допаѓања:
  149.385
  Пол:
  Женски
  Има тема за туристички агенции. Прочитај ја.
   
  На Animali му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.