1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Најдобра македонска песна

Дискусија во 'Канта' започната од bella4, 23 мај 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. bella4

  bella4 Нов член

  Се зачлени на:
  30 ноември 2013
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  0
  која е вашата омилена македонска песна?
   
 2. Abeja

  Abeja Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  4.292
  Допаѓања:
  17.164
  Пол:
  Женски
  На Madam-A му/ѝ се допаѓа ова.
 3. bella4

  bella4 Нов член

  Се зачлени на:
  30 ноември 2013
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  0
  јакооо хуху одлучи ли? :)
   
 4. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  11.152
  Допаѓања:
  62.973
  Пол:
  Женски
  Од Куку Леле и од Ластовица песните :rofl: Од Мизар, Меморија, Некст Тајм, евергрини некои. Е сега, од сите тие ако треба баш една да изберам, во овој момент тоа нека биде ова
   
 5. Momichka

  Momichka Популарен член

  Се зачлени на:
  9 март 2012
  Пораки:
  1.912
  Допаѓања:
  6.312
  Пол:
  Женски
  Овие Фолтин не можам да ги извадам од глава. :inlove:
   
 6. Ketchup

  Ketchup Член на тимот

  Се зачлени на:
  23 декември 2014
  Пораки:
  5.886
  Допаѓања:
  41.584
 7. YoungandBeautiful

  YoungandBeautiful Популарен член

  Се зачлени на:
  8 јули 2014
  Пораки:
  1.338
  Допаѓања:
  7.615
  Пол:
  Женски
   
  На Momichka му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Janina

  Janina Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 август 2015
  Пораки:
  258
  Допаѓања:
  386
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.