Најдобра мејкап марка

Дискусија во 'Канта' започната од smiley-32, 12 август 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. smiley-32

  smiley-32 Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 август 2011
  Пораки:
  532
  Допаѓања:
  510
  сакам да ја обновам целата шминка па да дознаам што е најдобро :inlove:
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.730
  Допаѓања:
  53.427
  Пол:
  Женски
  Имаш многу теми за секаква шминка, секаква козметика, побарај во категоријата лице :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.