1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Најдобриот секс до сега кој нема да го заборавитe

Дискусија во 'Секс' започната од donna.17, 5 јануари 2010.

  1. WildMk

    WildMk Форумски идол

    Се зачлени на:
    27 април 2018
    Пораки:
    37.714
    Допаѓања:
    283.182
    Леле.. ние и сега.. сакам од време на време... шо :$

    Самерке, ако не сум барем на едно место 'повредена' (а да не памтам од шо) значи не бил добар секост :rofl:
     
    На piksooki и SummerGirl им се допаѓа ова.
  2. Biny

    Biny Истакнат член

    Се зачлени на:
    2 февруари 2018
    Пораки:
    185
    Допаѓања:
    234
    Пол:
    Машки
    победник(y)

    за мене тоа беше кога после првото свршување продолжив без никаква пауза
     
    На H.VAGA, piksooki и didisi им се допаѓа ова.
  3. CrazyGirl15

    CrazyGirl15 Форумски идол

    Се зачлени на:
    30 јуни 2011
    Пораки:
    4.806
    Допаѓања:
    25.082
    Пол:
    Женски
    Секој пат е незаборавно :D.
    Меѓутоа , ќе го издвојам најважното :).
    - Кога се вгнезди синко во мојот стомак :D
    - Пет дена откако дознаваме дека всушност сум бремена ( тие што ме читале предходно знаат за што зборувам ) , кога ме викна " на мекици кај тетка " а всушност наредил свеќички низ целиот спрат :D
    - Кога си дојде од селективен :inlove:
    - Кога ја " вселивме " ќерката во стомак кај мене :D
    - На терасата од викендичката минатото лето :devil:
     
    На buba4e89, sj *O*, SugarHoney и 7 други им се допаѓа ова.
  4. anas23

    anas23 Истакнат член

    Се зачлени на:
    1 декември 2015
    Пораки:
    70
    Допаѓања:
    84
    Пол:
    Женски
    Во викендица,после пиво фест во Прилеп...секој пат е убав ама колку што оргазми доживеав тогаш мислам никогаш..оти немаме веќе можност да поминеме 24 часа во кревет..
     
    На sj *O*, Desi1991k, didisi и 1 друга личност им се допаѓа ова.
  5. Dadusicka

    Dadusicka Форумски идол

    Се зачлени на:
    3 јануари 2014
    Пораки:
    1.510
    Допаѓања:
    54.342
    Пол:
    Женски
    Последниот :makeup:
     
    На Marija.27, Herrera, WildMk и 4 други им се допаѓа ова.
  6. Ма.нев

    Ма.нев Истакнат член

    Се зачлени на:
    18 февруари 2019
    Пораки:
    780
    Допаѓања:
    1.224
    Пол:
    Машки
    Сите ми се незаборавни.
     
    На Marija.27 му/ѝ се допаѓа ова.
  7. Monibonboni97

    Monibonboni97 Нов член

    Се зачлени на:
    20 август 2018
    Пораки:
    1
    Допаѓања:
    3
    Пол:
    Машки
    Јас и мојата девојка бевме во Грција во дискотека и еден фраер и се пусташе јас го профатив тоа дечкото ме праша дали би сакал да иаме тројка јас се зачудив но девојками видов како го гледаше знам дека сакаше ја прашав ми рече што знам ако сакаш мозе отидовме кај нас во апартман се деси тоа што се деси мислам тоа ми беше најдобро од секс иако повекје неам пробано тројка
     
    На Wallker, cavalli и WildMk им се допаѓа ова.
  8. Ма.нев

    Ма.нев Истакнат член

    Се зачлени на:
    18 февруари 2019
    Пораки:
    780
    Допаѓања:
    1.224
    Пол:
    Машки
    Бар си поминал убаво.
     
    На sj *O* и ЕденЧлен им се допаѓа ова.
  9. Borjan84

    Borjan84 Нов член

    Се зачлени на:
    19 април 2019
    Пораки:
    1
    Допаѓања:
    1
    Пол:
    Машки
    Slicna slucka imam i jas bevme vo avenue letnoto se zapoznav so drugar na zena mi togas devojka i ne pokani vo stan kaj nego otidovme posle zabavata pievme sto pievme i me prasa dali sum spremen za 3ka se zacudiv devojka mi pocna da mu vika sto ti e ova ona jas rekov okey moze da probame devojkami ja ubediv nekako toa mi bese najubav seks zasto od sekogas sum sakal da probam 3ka na pocetokot mi se kinese srceto koa ja gledav od strana no posle bese okey i mislam preubava custo e da ja gledas sakanata od strana so drug probajte nema da zazalite
     
    На didisi му/ѝ се допаѓа ова.
  10. Boneff

    Boneff Истакнат член

    Се зачлени на:
    14 јануари 2018
    Пораки:
    55
    Допаѓања:
    90
    Пол:
    Машки
    Pred nekolku godini so bivsata, bevme izlezeni na saem, i bevme mnogu napaleni, pa ja vikna najdobrata drugarka i site 3 zaedno imavme seks uff ne se zaborava toa cuvstvo do kraj na zivot :inlove::$
     
    На piksooki и Desi1991k им се допаѓа ова.
  11. Cka

    Cka Форумски идол

    Се зачлени на:
    23 септември 2010
    Пораки:
    10.251
    Допаѓања:
    124.588
    Радика 2012. 6 дена секс и храна. Јас 36 оргазми он 7. Си запишувавме црти. Прв одмор заедно, штрумфови станавме. 2 кила ослабев.
     
    На sj *O*, H.VAGA, ku4ence и 9 други им се допаѓа ова.
  12. Lizzie

    Lizzie Истакнат член

    Се зачлени на:
    18 јули 2016
    Пораки:
    218
    Допаѓања:
    514
    Пол:
    Женски
    Секој секс ми е најдобар
     
    На sj *O*, Petar80, Desi1991k и 1 друга личност им се допаѓа ова.
  13. fezolol

    fezolol Активен член

    Се зачлени на:
    19 декември 2017
    Пораки:
    98
    Допаѓања:
    80
    Пол:
    Машки
    Скоро сите ама ако мора да издвојам:

    Со бившата лани 2 месеци после раскинување, се немавме видено можеби месец дена, ја собрав на журка со мене во Штип и после диско во 4 сабајле во хотел, 10тина (ако не и повеќе, после 5тиот прекинав да бројам) пати сврши во рок од саат време.

    Толку и беше јако што сакаше кондомот да го извадам и да продолжиме на голо, но јас не се согласив на тоа.
     
    На piksooki и Desi1991k им се допаѓа ова.
  14. SugarHoney

    SugarHoney Истакнат член

    Се зачлени на:
    20 август 2019
    Пораки:
    494
    Допаѓања:
    1.394
    Пол:
    Женски
    Повеќе се, ама ќе издвојам кога бевме првпат на одмор сами, година 2017. Бевме на 10 дена и најголем дел од времето го поминавме се знае каде. Во соба. :rofl: Малце пијани, наш терен, никој нема освен нас двајца, првпат пружив орлен тогаш и незнам незнам колку оргазми имав. Беше незаборавно, така и ќе остане. :hug:
     
    На sj *O*, Romancer, S.a.n.j.a.s. и 4 други им се допаѓа ова.
  15. theMidnight

    theMidnight Истакнат член

    Се зачлени на:
    30 септември 2015
    Пораки:
    55
    Допаѓања:
    83
    Пол:
    Женски
    Пред неколку недели, со симпатијата од средно. Се немавме видено седум години. Во неговата кола. Таква возбуда не сум видела во никој друг. Имам партнер, има партнерка, а има и некоја чудна привлечност меѓу нас што трае веќе 13 години...
     
    На marlonbrando69, sj *O*, Hope 28 и 7 други им се допаѓа ова.
  16. INEEDLOVE

    INEEDLOVE Истакнат член

    Се зачлени на:
    14 јануари 2020
    Пораки:
    127
    Допаѓања:
    189
    Пол:
    Машки
    На работа ноќно дежурство имавме 3ка во докторската соба за консултации :)
     
    На Dea85 му/ѝ се допаѓа ова.
  17. Охрид88

    Охрид88 Истакнат член

    Се зачлени на:
    11 ноември 2018
    Пораки:
    123
    Допаѓања:
    247
    Пол:
    Женски
    Убо шо не дошол некој во моментот да го лечите,ке го земевте на душа..
     
    На Irreplaceablee, sj *O*, BiMa и 1 друга личност им се допаѓа ова.
  18. Stark

    Stark Популарен член

    Се зачлени на:
    5 јуни 2013
    Пораки:
    4.737
    Допаѓања:
    15.253
    Пол:
    Машки
    Кога опишувате секс барем во оваа тема нека биди малку подетално. :D


    Највозбудливиот секс го имав на пикник во природа покрај една река. Од таа страна во секој момент можеше да помини човек, а од друга страна автопат, но бевме "подзаскриени" од викендичките. Имаше ко длабнатина тука, го постеливме кебето, разгледавме наоколу, се опуштивме со нежни допири и мастурбирање взамено, потоа ја излижавме пи*ката, го фрли то прслуко којзнае кај летна во гранките :D, и се фативме на мисионерска работа.


    А најдобриот секс го имавме во кревет, после една расправија и таа разочарана и налутена и јас. Ја фатив да ја штракам по газо, жар напраен, наместена на доги и ја излижав, ја превртив мисионерски, влегов во неа, со нозете ме стегна и "врза", почнав со работа, таа дури и си ја триеше во меѓувреме, ми се чини тогаш свршив за 3 дена.
     
  19. LiliBoz

    LiliBoz Форумски идол

    Се зачлени на:
    13 јули 2017
    Пораки:
    17.890
    Допаѓања:
    223.727
    Пол:
    Женски
    Не беше еден, беа 13 по ред...за малце ќе беа 14.... :wasntme:
    Првиот ден уште од врата се грабнавме во ходник....Ме заџитка во тоа плакарот седната и... почна:$ едвај втора партија стигнавме во дневна (facepalm) Но памтам како лежевме на паркетот афтер прва :rofl:
    Продолживме уште неколку во дневна со се појак интензитет :inlove:
    Вторниот ден не му дозволив ни да се расоблече :$ Третиот ден исто....:$
    Доживотно ќе ја памтам таа недела....
     
    На sj *O*, happygirl, ninja35 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
  20. FreeMind

    FreeMind Форумски идол

    Се зачлени на:
    2 јули 2018
    Пораки:
    6.948
    Допаѓања:
    40.027
    Пол:
    Женски
    Убав ден недела, 26.04.2016

    Работевме заедно една година. Бев во позиција на клиент али во истиот сектор со кој работев долги години. Некогаш знаевме да размениме по некој опасен мејл надвор од работата, некоја фани смс во тек на фудбалски натпревар и по некоја допадлива реченица од кога ќе разговаравме за работата. Различни држави многу километри. Случајно или не бев на работна задача од неколку дена на саем во градот во кој живееше. Помина на штанд да се претстави фина насмевка на лице, одлична фигура беа само дел од квалитетите кои ги поседуваше.

    Собата беше до најмал детал совршена, сина завеса, високи ѕидови неколку кукли модли за облека, голема дрвена спална, една мала греалка, еден цеде плеер со Дејвид Боуви “I’m deranged” на рипит, две чаши за вино и пригушена светлина. Поминав само на кафе и за момент се фатив себе си како го разгледувам до детал тој совршен вкус за уредување. Ми се насмевна и ми ја подаде чашата со вино: Ду ју лајк ит? Се насмевнав, not bad, i like your taste. Продолжив да се движам низ собата, ги слушнав чекорите зад себе. Бакнежот на мојот врат ми ги прекина истражувачките погледи. Ја почувствував раката како се лизга од моето рамо до мојата половина ме припои до себе, ах тој мирис..ја оставив чашата. Секогаш сум доминантна, но овој пат оставив да ме води. Мојата кошула беше за момент на подот кожа на кожа ме излудува. Сеуште не се вртам сакам да уживам во целиот амбиент. Ги стави моите раце на ѕидот и ме повлече накај себе. Почна да ме допира нежно го сакав тоа. Ме заврти кон себе си и се спушти доле, ох боже знае што прави си помислив. Не можев да додржам не ни сакав да се контролирам. Ја подадов раката да ја земам чашата :”Good wine, i said”. Would you like some more wine? Yes, please”. Нежно ме потури на усните, виното почна да се лизга по моето тело. Успеа да задржи дел со своите усни и повторно се спушти доле. Се навалив на спалната добив уште една “доза” вино. Се обидов да станам, но моите нозе трепереа. Ми требаше вино и пауза да се кренам. Ја земав флашата и ја наполнив чашата до горе. Продолжи да збори за градот, за ноќните забави, за ресторани и храна. Се потрпрев на перницата и се обидов да се соземам. Ми годеше темпото и пригушената светлина. Додека занесно објаснуваше се приближив до делот за кој имав интерес “keep speaking, i said”. Беше долга вечер две флаши беа речиси празни.
    Додека го пиев утринското кафе размислував колку некои моменти се совршени.
    - Can i take picture of your room?
    - Sure. You wanna have a picture of one dream?
    - I take a step forward and whisper: I have already
    - Have a nice day, she said.
    4401BE57-3933-4EF7-8099-02CCA8A39004.jpeg
     
    На sj *O*, happygirl, Bozica1980 и 6 други им се допаѓа ова.