Најдобриот секс до сега кој нема да го заборавитe

Дискусија во 'Секс' започната од donna.17, 5 јануари 2010.

 1. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.164
  Допаѓања:
  26.879
  Нема да биде интересно ако пишувам кратки текстови или само датуми. Секако мене не ме интересира на кој датум на некоја и било најубаво :) Интересно е да се долови поентата и да ти разбуди желба за читање. Скришно :lol:
   
  На piksooki му/ѝ се допаѓа ова.
 2. chicka

  chicka Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 мај 2010
  Пораки:
  1.277
  Допаѓања:
  92
  како да читам извадок од книга на пр како од Мелиса п дури ни таму не е вака опишано.Мислам дека требаше да кажиме кој секс нема да го заборавиме а не детално да го опишуваме.Ајде сега сите деталиииииииии
   
 3. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  18.868
  Допаѓања:
  47.277
  Пол:
  Женски
  Ахахахахахахаха леле бре се пукнав од смеење :D :lol:
   
 4. 2468

  2468 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  2.819
  Пол:
  Женски
  дај бе ајде... мене повеќе ми изгледа како желба за ваков секс, а не како остварен веќе :rofl: :rofl: ептен визуелни фалби... што знам :D
   
  На iloveyou29 му/ѝ се допаѓа ова.
 5. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  626
  Не абе може и да е реален,ама не морало толку до детали...некако ич не ми доликува на зборови на женско,многу вулгарности собрани на едно место! :^)
   
  На iloveyou29 му/ѝ се допаѓа ова.
 6. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.726
  Допаѓања:
  5.142
  Овој текст дефинитивно треба да оди во еротски приказни :D
   
  На piksooki, iloveyou29 и LICEN-LONDON им се допаѓа ова.
 7. lylaby

  lylaby Популарен член

  Се зачлени на:
  20 март 2010
  Пораки:
  598
  Допаѓања:
  192
  Пол:
  Женски
  Ептен ја нападнавте девојката ...кога ќе видите многу од вас девојки сте го доживувале сексот на таков начин само никогаш не сте седнале и сте го опишале тоа искуство волку сликовитокамоли напишете скраја да е,сепак зависи од искуството и начинот на кој води љубов со партнерот секоја од вас,ова можеби е извадок од некоја еротска книга :) можеби е само мисла,опис на доживувањето "на глас",а се кладам дека истото сте го рекле при чинот ,сте лежеле до него со огромна желба и тн и тн како што прочитав во текстот што го коментираме,само што мислам дека е тоа интимност што е мн длабока најинтимна интимност :) и никоја од нас не се осмелува да ја каже на глас камоли да ја напише,ја доживуваме во моментот кога е општењето со партнерот но кога сме со "трезвена глава" се "мрднуваме од место"кога ќе се сетиме колку прљаво сме се однесувале :D Така да Дарки имала голема храброст да опише користејќи го фактот и текако инаку никогаш не би опишала вака нели хах фактот што на форумов сите сме анонимни! Јас се надевам дека бев јасна несакав никој да опоменам или да навлезам во некоја солена дебата ,да напоменам дека ете покрај се додека го читав постот да,имав чувство како да читам порно книга не дури и еротска хах и дека малку е невкусен но бре си го опишала најдобриот секс тоа е темата кој пишува период кој пишува место кој си го опишува самиот чин! :) позз
   
  На piksooki и MiladyDeWinter им се допаѓа ова.
 8. starfish

  starfish Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2010
  Пораки:
  4.648
  Допаѓања:
  9.678
  Пол:
  Женски
  Мислам дека постот и е супер напишан. Баш како што го опишала, незаборавен за неа, па што ако пишувала толку описно и визуелно:) пораЗличен е од другите и баш како што кажа, го привлече вниманието на сите. Која од нас не го дочита до крај искрено?
   
  На piksooki му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Echo

  Echo Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 март 2010
  Пораки:
  215
  Допаѓања:
  94
  Se slozuvam so prethodnite dva postovi. Ne bi rekla deka e premnogu vulgarna, zatoa sto na forumov procitav mnogu "povulgarni" raboti, i toa dela, a ne zborovi, no i tie ne gi klasificiram kako vulgarni, zatoa sto sekoj ima pravo na izbor, sto ke pravi, so kogo, kade i taka natamu. Dali ke se odluci na analen seks, dali na seks vo trojka, dali na seks so zensko ili sto ja znam, ne e voopsto vazno, sve dodeka uzivaat tie sto si praktikuvaat seks po nivna zelba. A deka sekoj od nas do sega si imal svoi momenti na "dirty talking" bilo vo krevet ili preku sms ili na msn so svojot decko, toa garantiram. Taka da, devojki ne bidete tolku strogi, opustete si se i uzivajte vo sve! :P :devil:
   
  На LICEN-LONDON му/ѝ се допаѓа ова.
 10. 2468

  2468 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  2.819
  Пол:
  Женски
  гледам се отвори голема дебата на дадениот пост на девојката :^)

  зошто не се задржиме на дадената тема? :)
   
  На LICEN-LONDON му/ѝ се допаѓа ова.
 11. starfish

  starfish Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2010
  Пораки:
  4.648
  Допаѓања:
  9.678
  Пол:
  Женски
  во право си, еве сега ќе се вратам на темата. Имало многу кои нема да ги заборавам, повеќе заради романтичните гестови пред сексот, цвеќиња, вино, ова-она. Ама мислам дека нема да го заборавам и оној пред 1 недела, баш спонатно, ама многу страстно и диво. :$ :D
   
 12. femina90

  femina90 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2009
  Пораки:
  3.997
  Допаѓања:
  2.314
  во потполност се сложувам ;)
   
 13. Wind

  Wind Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јуни 2010
  Пораки:
  76
  Допаѓања:
  27
  Најубавиот секс ми беше пред некое време. После жестока расправија :) Отидовме кај мене дома, јас имав наредено свеќи насекаде беа како изненадување за пред да дојдеме... Многу долга предигра имавме тоа мислам дека го направи сексот најубав.... Едвај се воздржувавме да не прејдеме на главното... И кога дојдовме до тоаааа :l: НАЈУБАВО! :)
   
 14. femina90

  femina90 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2009
  Пораки:
  3.997
  Допаѓања:
  2.314
  вчера,во полна када со миризлива купка... :inlove: :inlove: :inlove:
   
 15. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  626
  СЕКС.....леле бе како изгледаше тоа...................ааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа......ајде бе срце дојди си даааааааааааа..... :devil:
   
  На veren му/ѝ се допаѓа ова.
 16. peperutkaa

  peperutkaa Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  904
  Допаѓања:
  519
  Пол:
  Женски
  :hai: dobredojde vo klubot :rofl: ama ne se sekiraj ke dojdat i nasite 5 minuti ;)
   
  На veren му/ѝ се допаѓа ова.
 17. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  626
  МА КОГА МИ СКИСНА ВЕЌЕ ВАКА....ЌЕ ОДАМ ВО МАНАСТИР ЌЕ СТАНАМ КАЛУЃЕРКА :D
   
 18. katka-slatka

  katka-slatka Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 мај 2010
  Пораки:
  296
  Допаѓања:
  43
  Најдобриот секс до сега беше на отворено,летна вечер на хаубата од колата(се разбира поднапиени)уште кога одевме,после продолживме кај мене дома,сама бев... А не дека нема и други поубави,ама тоа некако ми е во сеќавање...
   
 19. Butterfly87

  Butterfly87 Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 февруари 2010
  Пораки:
  431
  Допаѓања:
  580
  Пол:
  Женски

  MA polesno e koga vaka ke procitas :D :D :D
  Obicno mislime deka samo kaj nas e... mozda sme im zdosadile ( ne e ubavo grav sekoj rucek ) ;)
   
 20. volume

  volume Нов член

  Се зачлени на:
  22 јуни 2010
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  1
  vo spalna soba so dve cimerki spijam na ist krevet a so edna od niv sum vo tajna vrska ! dodeka drugata spie jas imam seks so devojkata so koja togash bev vo vrska !!!! seto toa zacineto so strast i strav da ne se razbudi drugava ..... toa mnogu pali !!!!
  P.S- siguren sum deka znaeshe sto pravevme i ne slushashe !!!!