Најдобриот секс до сега кој нема да го заборавитe

Дискусија во 'Секс' започната од donna.17, 5 јануари 2010.

 1. lylaby

  lylaby Популарен член

  Се зачлени на:
  20 март 2010
  Пораки:
  598
  Допаѓања:
  192
  Пол:
  Женски
  WOW ДОСТА НЕВООБИЧАЕНО :?: :doh: абе тебе те пали ама на другата како и е? :D
   
 2. kacita

  kacita Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 јуни 2010
  Пораки:
  39
  Допаѓања:
  1
  :D интересна тема... значи дефенитивно нажешките сексови се после караница, па таков бече и мојот :D а отидов до кај него само да му кажам бај бај братле крши глава, ама испадна секс за паметење ... оф леле убаво го вика дечко ми ,,машкиот полов орган,, МИРАЧОТ !!! хахах :P :tmi: :sweat: :D
   
  На XstrongerX му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.164
  Допаѓања:
  26.877
  Шејм он ми :$
   
 4. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  626
  ц ц ц :D :D :D :D
   
 5. Blanca

  Blanca Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  725
  Допаѓања:
  496

  E da de shame on me, super si opisala se, na ovie im se prisaka od tvojot post pa posle vulgarna si bila.Me iznasmea, se pronajdov vo napisanoto :lol: :lol: :lol:
   
 6. mysterious

  mysterious Популарен член

  Се зачлени на:
  25 јануари 2010
  Пораки:
  1.491
  Допаѓања:
  2.658
  A има ли дел еротски приказни?
  Оти јас немам сретнато...
  :)
   
 7. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  626
  синоќашниот.... :$ :$ :$
   
 8. XstrongerX

  XstrongerX Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јули 2010
  Пораки:
  1.713
  Допаѓања:
  5.046
  Пол:
  Женски
  па ги има неколку што се баш незаборавни :)
  од поубавите би го одбрала дефинитивно првиот
  дојде ме зеде добив букет црвени рози ..и главното хмм..ми го намачка прво грбот па мешето со чоколаден прелив и ме лижеше а јас горев од возбуда , романтична музика, коктели ..имаше многу миризливи свеќи, ма совршено беше од почеток до крај .. :inlove:
   
 9. XstrongerX

  XstrongerX Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јули 2010
  Пораки:
  1.713
  Допаѓања:
  5.046
  Пол:
  Женски
  и мене ми се допаѓа ..искрено од мене имаш само БРАВО !!! СЕКОЈ СО СВОЕТО МИСЛЕЊЕ ..ОВА Е МОЕ :*
   
 10. Dushica-sk

  Dushica-sk Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.048
  Допаѓања:
  3.908
  Од пред некој ден . Уф како беше .. уште ми се сликите во глава :$
   
 11. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  12.964
  Допаѓања:
  23.129
  Пол:
  Женски
  Исто и кај мене. Беше многу возбудливо. Се препотивме.
   
 12. Malechk0

  Malechk0 Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 февруари 2010
  Пораки:
  510
  Допаѓања:
  84
  Браво Дарки..Колку убаво си ни опишала :D :D :D
  Секоја чест..! :)
  Додека го читав постот, баш ве замислив :lol: :lol:
  интересно.. :lol: :lol: :lol: :lol:
   
 13. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.164
  Допаѓања:
  26.877
  И вечерва не беше за фрлање :inlove: 3 пати по ред. Еднаш под туш, другите два каде стигнеме :lol:
   
 14. Dushica-sk

  Dushica-sk Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.048
  Допаѓања:
  3.908
  Секој нареден , т.е. последен или не знам како да кажам ми е понезаборевен . Би рекла последниот , завчера :)
   
 15. happygirl

  happygirl Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јули 2010
  Пораки:
  3.557
  Допаѓања:
  18.177
  Пол:
  Женски
  Па имало повеќе пати кога сум си рекла аа овој пат нема да го заборавам :D Ама би го издвоила сексот на Н.Г. :) Така убаво ни почна годината со дечко ми...Од кафаната каде што славевме,отидовме со уште некој од друштвото кај еден негов другар дома.. и во wc-то..уффф и сега кога се сетам,се ежам.. :) Супер ни беше,плус и алкохол у крви малце :lol: Врв :) Потоа продолживме кај дечко ми дома..Ептен јако си поминавме :D
  Инаку,имало и др пат кога ни било ептен она незаборавно...На пр. кај него у станот додека уште одевме на факултет..или последниот пат кога му бев на гости дома... :lol:
   
 16. skyAngel

  skyAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  16 август 2010
  Пораки:
  1.530
  Допаѓања:
  2.764
  :hai: dobredojde vo klubot :rofl: ama ne se sekiraj ke dojdat i nasite 5 minuti ;)[/quo

  и мене ајде приметеме ви клубот :( уффф едвај чекам да го видаммммммм :$ :lol:
   
 17. skyAngel

  skyAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  16 август 2010
  Пораки:
  1.530
  Допаѓања:
  2.764
  Многуу добро напишано , нз навистина зошто такви критики ...Мене ми се допадна баш.
   
  На leighton23 и bayan им се допаѓа ова.
 18. fairy88

  fairy88 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 август 2010
  Пораки:
  1.363
  Допаѓања:
  6.302
  Најдобриот секс беше кога дечото се врати од Словенија каде работеше 8 месеци, од преголема возбуда за време на односот ми надојдеа солзи во очите..... :)
   
 19. Dushica-sk

  Dushica-sk Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.048
  Допаѓања:
  3.908
  Овој вечерва не е за фрлање :$ :$
   
 20. peperutkaa

  peperutkaa Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  904
  Допаѓања:
  519
  Пол:
  Женски
  Примена сии. Не ти треба ни членска книшка ни ништо... на списокот си :)