Најдобриот секс до сега кој нема да го заборавитe

Дискусија во 'Секс' започната од donna.17, 5 јануари 2010.

 1. skyAngel

  skyAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  16 август 2010
  Пораки:
  1.530
  Допаѓања:
  2.764
  Примена сии. Не ти треба ни членска книшка ни ништо... на списокот си :)[/quote]
  Се утешив некако не сум едиствена :D :D жалчињаааа :worried: ама кога ќе ги видеме ауууу :devil: ]:)
   
 2. preetygirl-J

  preetygirl-J Нов член

  Се зачлени на:
  26 мај 2010
  Пораки:
  491
  Допаѓања:
  74
  Пак ќе кажам, најдобриот секс ми беше со Дадооо :inlove: Таа партија во џакузито така-така беше :^) , ама после тоа, кога излеговме од џакузито, се избришавме со пешкир и легнавме на спална..Прво гушнати, па почнавме да се галиме полека, па нежна предигра, уште мислам дека му го осеќам јазикот по телово :$ , па почнавме со нежен секс во мисионерска поза, која ми е омилена и завршивме со невероватно див и груб секс :inlove: После тоа од преголема возбуда, почна да ме тера на повраќање,рацете почнаа да ми се тресат, срцето мислам 10000000 во минута ми чукаше и цела бев облеана во пот и се исплаши Дадо и отиде во кујна , вода и шеќер ми носеше да се смирам :lol: После кога ми беше подобро, се смеевме двајцата како луди :D
   
  На piksooki му/ѝ се допаѓа ова.
 3. plavusha

  plavusha Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  264
  Допаѓања:
  118
  па секој нареден е се подобар, но најдобар е тогаш кога немаме време кога треба брзо да завршиме :D
   
 4. XstrongerX

  XstrongerX Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јули 2010
  Пораки:
  1.713
  Допаѓања:
  5.046
  Пол:
  Женски
  Денот а богами и сексот ми беше за паметење . Не бев нешто посебно расположена и двајцата бевме уморни ,се надевав дека ќе вечераме и ќе се гушкаме под ќебе со чипси и добра романтична комедија. Се започна вообичаено , стигнавме дома , бргу се пресоблековме , тој право во купатило а јас се фатив за тавата. Дојде зад мене , така мокар ме прегрна. Мирисаше убаво. Ми испрати безобразно напален поглед и палаво ме повлече за коса. Доби влажни бакнежи по градите , стомакот и надолу ... Го гледав право во очи неможеше да издржи ме подигна горе , ме сврти со грбот и силно ми го закачи до крај. Се почувствував како никогаш досега. Така силно влезе во мене неколку пати . Ме крена во раце ме качи на помошната маса. Ми ги рашири нозете ..ми рече прекрасна си. Долго се бакнувавме. Рацете ми ги стави под задникот , акцијата продолжи во спалната. Водевме љубов долго и ненаситно , како да ни е прв пат. Стануваше се пожешко , нашите испотени тела се триеа едно од друго , сега беше диво без граници. Чинев секоја моја немирна фантазија стана реалност. Бев над него , тивко му шепотев колку го сакам кога е груб :$ Ме сакаш ли таков рече , еве сум душо ќе те е.ам баш како што ќе посакаш почна да ме удира по градите , по лицето , силно ме држеше за косата ..толку добро како никогаш ...тогаш се случи за прв пат имав влажен оргазам. Неможеше веќе , знаев дека ќе сврши секој момент , ме праша сакам ли во уста .. му реков не, сакам на лице . Силно ми го стави уште неколку пати, го извади и добро го истресе врз мене ...
  И да јадењето изгоре , небитно спремав мусака која и онака не беше добра :D :tmi:
   
  На piksooki, ku4ence, Smilleeeeee и 20 други им се допаѓа ова.
 5. red

  red Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 август 2010
  Пораки:
  480
  Допаѓања:
  121
  Пол:
  Женски
  najdobriot seks mi bil so eden tip pred 2 godini od prilika mn bese dinamicno i vozbudlivo, nokogas nema da go zaboramm :)))
   
 6. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.164
  Допаѓања:
  26.877
  Ама ќе биде интересна темава, ако повеќето девојки опишат подетално :rock:
  Браво Стронгер, мој човек :rock:
   
  На Firegirll, piksooki, MiladyDeWinter и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 7. blond

  blond Популарен член

  Се зачлени на:
  24 септември 2010
  Пораки:
  2.251
  Допаѓања:
  4.678
  Уххх синоќешното будење вредеше....

  Ме разбуди стискајќи ми ги силно градите...Јас бев завртена со грб.Ме стисна силно, се разбудив и го прашав колку е часот... Ми рече време е. Не знаев на што мисли. Се истегнав а тој ме стисна силно меѓу нозете, почна диво да ме предизвикува, ме сврте и ми даде таков страсен бакнеж што веднаш се расонив... Почнав и јас да ја играм неговата игра, го фатив за неговата машкост, се излизгав во креветот надолу, му пружив кратко задоволство кое го полуде.Ми ги растргна пиџамите, ми ги скина гаќичките, ја паркира лимузината во гаражата... Се качи врз мене. Си играше со мене топло - ладно. Убрзуваше па успоруваше.. Му мешав иако бев под него... Се' се одвиваше како на некој п.филм...
  На крај сврши во мене, а јас... Јас само два пати свршив, еднаш кога му мешав, а вториот пат со него заедно...

  П.С Многу делови недостигаат, морам да внимавам на оние под 18. :D
   
  На piksooki, Smilleeeeee, antonina и 3 други им се допаѓа ова.
 8. lovely-girl

  lovely-girl Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2010
  Пораки:
  617
  Допаѓања:
  645
  Пол:
  Женски
  Mhm.. Njdobriot seks go imav so deckomi koga toj si dojde od Bosna ... Iako tamu bese edna nedela, jas sekoj den mislev sto da napravam za da go iznenzadam koga ke si dojde ... stalno vo umot mi bese toj i seksot koj go imavme... Nemav trpenie da si dojde ... znam maturska pravev doma kaj mene i koga toj trgna da si odi vo kolata taka dobrio me napali i me ostavi :$ .. se vidovme duri vikendot, sto znaci pominati 2nedeli bes seks :$.. Otidovme kaj nego i voopsto ne cekavme se rasoblekovme i pocna akcijata :lol: .. se custvuvav prekrasno i zdiveano ... Taa nok za prv pat doziveav 7pati orgazam i 3pati svrsiv sto voopsto neznaev sto e toa, bidejki bev pocetnicka i nekoi raboti mi bea nejasni... cela nok ja pominavme vo seks... mi bese prekrasno i nikogas taa nok nema da ja zaboravam
  PS: Iako sekogas mi e naj hight koga imame odnosi i redovno dozivuvam orgazam... sepa taa nok...... mmmm ke si ja pamtam vecno :$

  [mod-kirilica:6rxjt129][/mod-kirilica:6rxjt129]
   
 9. wolf4e

  wolf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јануари 2010
  Пораки:
  2.285
  Допаѓања:
  1.881
  7 пати оргазам и 3 пати сврши во 1вечер? :o
   
 10. Zamzara

  Zamzara Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 август 2010
  Пораки:
  85
  Допаѓања:
  32

  Хмм..Сакам и јас И да свршам И да доживеам оргазам за време на сексот..Сигурно чувството е неверојатно.. :rofl:
   
  На Sofi.ja му/ѝ се допаѓа ова.
 11. girl1985

  girl1985 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2010
  Пораки:
  1.635
  Допаѓања:
  2.112
  wtf? :^)
   
 12. Lacrimosa

  Lacrimosa Популарен член

  Се зачлени на:
  19 јули 2010
  Пораки:
  1.833
  Допаѓања:
  2.898
  Пол:
  Женски
  Прекини ма, ме попали :lol: :lol:

  Инаку, повеќе пати сум рекла ова беше најдобриот секс, али тој пред 2-3 недели, уфф. Не бев долго видена со личноста, па онака убаво се испоштовавме за добредојде :D Доооолго и диво 8)
   
  На blond му/ѝ се допаѓа ова.
 13. wolf4e

  wolf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јануари 2010
  Пораки:
  2.285
  Допаѓања:
  1.881
  прочитај во постот на лавли-грл :)
   
 14. s.k.r.s.e.n.a

  s.k.r.s.e.n.a Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 октомври 2010
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  0
  уфффф за оргазам не кажувајте.Јас уште кога ќе помислам на него мислам на тоа . А со него го доживеав најубавото, толку е добар и нежен во сексот што уште кога ќе ме допреше со неговите раце и ме притегнеше за половина и после така сластно ме бакне јас веќе сум во облаци и му се препуштав но и го провоцирав и се смешкав по малку така го доведував да полуде а и редовно си носам секси облека и парфемот го менувам само според годишните времиња па не може да ме заборави ни по 100 год а тој толку добро ме е... што важно е да напоменам дека секогас почнуваше од вратот па полека на градите а воедно силно ме притискаше и на половината и градите па се до папочето каде што полудувам и наеднаш ке ме свртеше со грб па ќе ме прилепеше фаќајки ме за градите до неговиот пенис,и нежно од половината по р'бетот ме лижеше се додека не стигне увото и наеднаш ми го ставе :D и секогаш знае какво темпо да користи за да можам јас да доживеам оргазам и не само еднаш, да ме полуди и на крај да легне до мене да ме бакнува и да ми кажува убави работи и после се знае туширање (во кое може да се повтори )и ммммм...... убавини до бескрај
   
 15. Muchacha

  Muchacha Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јули 2010
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  3
  Уффф сексот и вечерта која никогаш нема да ја заборавам, беа со мојот бивши и како да имав некое претчуство дека ќе биде за последен пат, па дадов тотално се од себе.
  Три месеци по ред имавме секс секоја вечер и тоа по неколку пати, и иако секој пат беше прекрасно, јас сепак решивам да го изненадам на следниов начин.
  После шопинг во град кога дојдовме дома додека се пресоблекуваше јас почнав да го допирам насекаде и да го лижам.Он беше толку запален што сакаше ептен на брзина да завршиме работа, но бидејки јас имав спремано изненадување го оставив да фантазира уште повеќе додека јас се туширам.
  Го оставив намерно да почека уште 15 минути затоа што знаев дека кога ке излезам ќе ме чека во креветот.
  Излегов и ламбата беше изгасена, музиката беше полн погодок, Били Џеан од Мајкл Џексон, што мене уште повеќе ме возбдуди. Пешкирот го спуштив наеднаш и само оддеднаш почнав да му играм стриптиз на музиката. Носев црн долен беш со црвени машнички, подвезици со црни чорапи до над колена, бисери околу вратот и секако штикли. Он не можеше да поверува во тоа што го гледа.
  Беше толку возбуден што чорапите ги скина со раце и со заби.Полуде. Го немав никогаш видено толку возбуден.Незнаеше што попрво да направи. Ме качи на масата, ми ги скина и гаќичките и почна да ме лиже толку добро, што мислев дека се наоѓам некаде во рајот.
  Се беше совршено таа ноќ, а ние бевме толку возбудени што имавме односи дури 6 пати и неможевме никако да престанеме. Имавме секс на креветот, под туш, на маса, на под, во кујна, на ѕид, секаде...

  Тоа беше мојот најдобар секс до сега што никогаш нема да го заборавам, а сигурна сум дека и он нема да го заборави, посебно и по фактот дека ни беше последен, ЗА ЖАЛ!
   
  На piksooki му/ѝ се допаѓа ова.
 16. XstrongerX

  XstrongerX Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јули 2010
  Пораки:
  1.713
  Допаѓања:
  5.046
  Пол:
  Женски
  Од овој ден ветувам ќе бидам покултурна и ќе си ставам цензура на мојот добар материјал :D
  Овој дефинитивно оди во архива , си ветувам можеби ќе има подобри ама овој не неповторлив.
  Уште од минатата ноќ горевме од желба да се имаме еден со друг. Тајно ме гледаше , можев да го почувствувам него , неговата палава разиграна фантазија , како бавно ме соблекува со поглед и диво влегува во мене. Го замислував како ме гали , како ме има покрај себе , како ми ги милува градите срамежливо се задева со мене, како напален тинејџер ги вовлекува рацете под мојата маичка , и онака проѕирна и бела , на неа јасно се гледаат набабрените брадавици. Сега го замислував како го буди мажот во себе , ме зема во прегратки , маичката веќе одамна е на подот. Косата ми ја разбушави , нежно а сепак толку страсно поминуваше со прстите низ неа.Ми ги откопча фармерките , немој реков , којзнае можеби ќе видат ..само ме погледна и ми даде до знаење дека му е баш сеедно. Ми ги соблече до половина , силно ги тргаше надолу до колената.Почна да ме бакнува , одеше нагоре. Бев дива , ненаситна му ја повлеков главата , знаеше што следува. Ми ги соблече и гаќичките почна бавно да врви со јазикот , нагоре надолу. Гласно го искажував своето задоволство , тој не сопираше , неможев веќе , го молев да си смениме улогите. Сега јас бев врз него , се почувствував моќно како да доминирам , тој сега е во мои раце , моја играчка со него ќе направам што ќе посакам. Го имам тој е само мој , а понекогаш само понекогаш сонувам како го делам со уште една , и не се срамам да му го кажам тоа , ниту тој пак има нешто против мојата бујна фантазија. Го бакнував по вратот , сакав да направам да се чувствува како јас , безпомошно. Ја зедов маичката,цврсто му ги заврзав рацете . Со поглед ме следеше додека слегував надолу. Му го зедов во раце , кружев со јазикот . Тука не запрев , заминав надолу , немаше право да каже не ниту пак сакаше , со јазикот повторно одев нагоре . Се ослободи ме дигна во воздух , почна да ме е.. како луд. Моја си ми рече . Ме врати на креветот, ме сврте со грбот , сега јасно беше кој е главен. Така одзади влезе во мене со едната рака безобразно ме удираше по га..то а со другата ме држеше за косата, беше повозбудливо одколку што можев да замислам.Ме сврте , легнав на грб , беше над мене , конечно собрав сила да прозборам , зедов здив му реков "Класика , повторно мисионерска"..очигледно погрешив , одеднаш неговиот јазик повторно беше сместен во моето меѓуножје , не му се дадов , неможев да издржам а ни да се воздржам. Дојде ме бакна , дирекно во уста , ах таа немирна игра со прстите. Конечно го стави, баш каде што копнеев цело време ;) Така заедно се предадовме на моментот , нашиот прв заеднички оргазам. Потоа бавно го извади и ми го стави во уста .Уште некое време, легнав до него , го гушкав лежерно , го сакав ..

  а тука не е крајот..
  Без никаков повод ги облеков тренерките, оние кои ненормално многу го палат. Толку добро се припиени до телото, убаво ја дефинираат секоја облина.Мислев дојде време да си одам , доцна е , тој и понатаму лежеше. Седнав покрај него благо ја наведнав главата и му шепотев дека е време да одам . Бавно се буди , секогаш е таков. Го оставив , попусто е си реков , нема да го натерам , топло му е и удобно. Некако се најде зад мене сосема неочекувано , дури ме исплаши. Ја чешлав косата , пред огледало.Ме стискаше силно , ме посакуваше го гледав тоа во неговите очи . Ја чувствував неговата тврда ерекција. Ме повлече за рака , сега тоа го правевме полу соблечени во дневната . Повторно беше зад мене , дирекно таму , некои би рекле го сака вкусот на забранетото овошје.Беше нескротлив , ми нареди да го земам во уста ,да го задоволам најдобро што умеам . Не се двоумев дадов се од себе , продолжи ..гледаше во часовникот , само го предупредив да не запира , и онака веќе доцнам . Повторно почна да ме е.. силно , сврши тој свршив и јас ,,завршивме работа :D Му ги облеков боксерките , го бакнав во чело , почнав да го гледам задоволно и благодарно , заљубено. Погледот и на двајцата зборуваше многу :inlove:
   
  На Firegirll, bayan, red и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 17. seksi4

  seksi4 Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 септември 2010
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  1
  Тоа беше во септември 2010 година.Денот оште од наутро ми почна со нервоза немав волја за ниишто а немаше некој посебна причина и јас не знам што ми беше.Сабота беше цел ден го поминав пред компјутер на фејсбук.Дечкото ми се јави над 10 пати да излеземе некаде или да одам кај него јас одбив.Дојде и вечерта тој повторнo ми се јави требаше да изглегуваме со друштвото бевме договорени но не не ми се излегуваше ќе останам дома му реков ако сакаш дојди.Ми требаше воздух излегов на балконот на најгорниот спрат каде што никој не ме гледа седнав и расмислував.Наеднаш некој зад мене ме гушkа и почна нежно да ме бакнува по вратот потоа полека по градите како што знааеше само тој.Во мене се разбуди некоја страст и страсно го баакнав на уста се бакнувавме доолго страсно и жестоко ми го зимаше воздухот. Бакнувајки се е дигна од столот и ме стави на маса.Ме стискаше се сиилно и посиилно.Потоа ја почувствував неговата рака под мојата маичка ми го откопча елечето потоа почна да си симнува прераамките додолу и подолу а јас му го откопчував каишто од панталоните.Потоа ми ја свлеков блузата,тој ме лижеше по градите и мее стискааше сиилно сиилно ми ја свлече и сукнјата а јас неговите фармерки.Си ги соблече гаките и јас моите провокантног и влечев кога ги соблеков твоја сум му реков е*би мее тој флезе во мене силнп ме е*еше а јас му викав твоја сум е*и ме само твоја.Е*еше како лууд а јаас уживав во мигот.Потоа го извади од мене и повторно почна страстно да ме бакнува а јас ги спуштив рацете долу му го стииснаав тој и сама си го внесов повторно почна силно да е*а.Си си сменивме позициите сега јас бев врз него повторно си го ставив и поцнав да го бакнувам на гради а потоа во усни а тој ме стискаше на задникот.Од еднаш ме дигна и повторно ме стави оддолу овој пат завртена од кај задникот таму уште посилно ми флезе.Посакав да одиме вратне послуша ме диигна и влеговме во спална да си довршеме недовршеното кое траеше долго . :D
   
 18. didija

  didija Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  222
  Допаѓања:
  105
  Секој нареден пат е се по добар, по страсен ... затоа незнам за кој да се одлучам и да го споделам со вас.
  Можеби оној кој го имавме на новогодишната ноќ... се славеше кај нас, а од нас ни трага :lol: Незнам точно како се најдовме и двајцата во вц-то, додека да се свестам, ме качи на машината за алишт...се започна на брзина, но траеше долго, доволно за да се качам едно 4-5пати на небо :$ Возбудата се зголемуваше секогаш кога некој ќе тропнеше на врата :wasntme:
  Неможам да го занемарам и денешниот анален секс, покрај двата вагинални :$ Преморени, легнавме малку да дојдеме при себе... почна да си игра со клиторисот додека зборував на телфон со мајка ми, знае дека на тој начин ме излудува.. незнам што му текна, одамна ме немаше вака изненадено :P неможејќи да му одолеам му го земав во раце ,си играв со него и едвај чекав разговорот да заврши... конечно , имав две слободни раце :wasntme: бев повеќе од доволно возбудена и само посакав да ми го стави, да го почувствувам во себе, ми ја исполни желбата. Знае дека уживам во аналниот и несебично ми го пружи тоа задоволство.. почнувајќи полека ми го стави до крај, потоа забрза ,а јас веќе бев на небото, ми го повтори задоволството уште два пати. Посебно се чувствувам кога ќе осетам дека свршува во мене, магично задоволство :inlove:
   
 19. XstrongerX

  XstrongerX Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јули 2010
  Пораки:
  1.713
  Допаѓања:
  5.046
  Пол:
  Женски
  Вака да можев на мојот погорен пост че си ставев лајк :wasntme:

  Денес разбрав дека романтиката - па може да биде романтична :$ , Денес ништо не ставам во spoiler :tmi:
  Затоа што по најново ми се сака луѓето да ги држам во неизвесност, а можеби сум сиромашна со изрази па неможам да најдам баш такви , доволно описни да ви го доловат моментот , оној кога срцето благо кажано ќе ми излеташе од градите.Погледите во придушената светлина и слатката арома на јагоди. Треперев пред него како девица која се плаши да си го открие телото и срцето.Говорот на телото е опасна работа. Само што овој пат душата говореше. Вака не било. Се читам и не верувам. Честитки Стронгер , заљубена си, колку сакаш негирај ама така е , признај веќе еднаш!!
  Што се случи вечерва ...оставам да ви проработи фантазијата :*
   
  На donna.17, blond и Muchacha им се допаѓа ова.
 20. lackygirl

  lackygirl Популарен член

  Се зачлени на:
  24 септември 2010
  Пораки:
  3.636
  Допаѓања:
  12.224
  Пол:
  Женски
  :lol: како е можно :lol: