Најдобриот секс до сега кој нема да го заборавитe

Дискусија во 'Секс' започната од donna.17, 5 јануари 2010.

 1. TeddyGrey

  TeddyGrey Форумски идол

  Се зачлени на:
  13 октомври 2010
  Пораки:
  5.196
  Допаѓања:
  43.008
  Пол:
  Женски
  хухуху ми текна сеа на почеток на светсково, демек заедно фудбал глеавме, ама второ полувреме го поминавме прилично добро... цело второ полувреме, и бевме ко коментатори, имало многу добри ама овој го памтам онака

  еднаш и на пилатес топка, ама штета пукна и немаше повеќе шанси за да ја усовршиме техниката
   
 2. XstrongerX

  XstrongerX Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јули 2010
  Пораки:
  1.713
  Допаѓања:
  5.046
  Пол:
  Женски
  И конечно се случи она вистинското ! :$ Ги надмина сите мои очекувања.
  Таа е висока бујна русокоса , никого не остава рамнодушен ,а па ни јас не и одолеав.Девојка на другар му на дечко ми , се знаеме од неодамна.Во нејзините очи секогаш наидував на поглед исполнет со чуден пламен и зрачи топлина, ме правеше да се чувствувам женствено , посакувано.Несигурна од толкувањето на нејзиниот говор на тело се плашев да и пријдам и да и признаам како навистина правеше да се чувствувам.Да и раскажам за мојата немирна бујна фантазија , за неприкладните мисли.За значењето на божем случајните допири и тајните сочни погледи кои бавно се лизгаа по нејзиното тело , за желбата силна и страсна , палава.
  Пријатно неделно предпладне , бевме на планина , седевме една до друга.Студениот воздух струеше , чинев крвта ми мрзне во вените. Легна на тревата ,дискретно со предизвикувачки поглед ме покани да и се придружам.Седнав до неа кратко ја гледав , момците ги снема останавме на само.Храбар потег , а и доста неочекуван,ме фати неспремна.Ме праша дали некогаш сум бакнала девојка.Ми излета од уста непромислено и признав.Подеднакво дрско возврати , ми кажа дека тоа сака да го направи со мене. Немав време ни прилика ни збор да изустам по патот.Можеби незнаев што да кажам, останав без зборови.Вчера се најави дека ни доаѓа на гости , сама.Ја користеше и секоја најмала прилика да ме задева и да дофрла масло на огнот .На моменти кажуваше се што ќе и дојде на памет , потоа лукаво се повлекуваше и чекаше на мој потег.Дојде време , мене ми беше редот. Почна филмот. Бавно мојата рака патуваше до нејзиното меѓуножје , во нејзините гаќички.За тоа знаевме само јас и таа. На моменти беше неиздржливо и веќе забележително.Ми пријде ме бакна , прво добив влажен бакнеж во уста потоа по вратот и градите. Го почувствував него како ми го бакнува грбот.Знаев дека нема ништо против што целото мое внимание и го посветив неа. Сакав да се почувствува посакувано , убаво.Самата си ја соблеков маичката , пред да забележам веќе бев гола. Наизменично се бакнувавме по стомакот и градите.Тој ми ги соблече фармерките и ги покажа своите вештини со јазикот :$ И додека јас бев збунета и можеби во себе го барав чувството за засраменост , неа како да и беше баш сеедно.Ми шепотеше колку сака да ме вкуси таму долу , и кажав дека за тоа да се случи треба само таа да посака..Се повлече под мене , и веќе чувствував како со јазикот лизгаше таму долу.Беше неверојатно.Се предадов на моментот , решив ако ова еднаш се случува ќе го искористам во секој поглед.Му го извлеков , веќе беше тврд како никогаш досега. Го милував со усните до лудило.Почна да ме ебе како луд.Деталите ќе си ги задржам за себе , доволно раскажував. И да не се повтори мило ми е што се случи ,едно искуство повеќе , незаборавно искуство.Како целиот свет да беше мој, се што една жена може да посака ;)
   
  На Firegirll, Dadusicka, Prijatelot и 4 други им се допаѓа ова.
 3. wolf4e

  wolf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јануари 2010
  Пораки:
  2.285
  Допаѓања:
  1.881
  Hајдобриот секс ми беше во бременоста,кога имавме секс по 3 пати на вечер :lol: ке издвојам една вечер,кога дента купив една полициска униформа,со секакви реквизити.Bечерта заминав да се спремам,туш,шминка,висока штикла,мрежести хулахопки :lol: Bлегов во собата намерно лута,тука беше тој ме чекаше имаше запалено свека и две чаши бело вино.Bлегов и го прашав што се случи со добриот секс?тој се насмеа само,и го удирав со камшиче
  лажно
  но сепак го болеше,сакаше да ми пријде,но го турнав назад,и почнав да го задоволувам орално,тој упорно сакаше да ме бакни,но јас упорно грубо го вракав,станавме му ја зедов грубо главата,истурив течна чоколада на гради,и оставив се на него,после тоа имаше секави пози,незнам ни колку долго траеше,како цела вечност,ама беше најдобриот секс до сега сум заспала со чоколадо на мене,со некои реквизити на мене,а тој црвен на грбот,и на вратот :wasntme: виното ниту го пробавме од што бевме "разработени" :D значи им препорачувам на сите бремени,да уживаат во сексот,и така нема за што да се секираат :*
   
  На veren и sesilija им се допаѓа ова.
 4. Queen.S

  Queen.S Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 април 2010
  Пораки:
  607
  Допаѓања:
  374
  Ви се случило ли некогаш да плачете од среќа после свршување :$
  Денов ми беше преубав значи ! Уште од сабајле трк кај дечко ми и одма почнавме со галење, лапкање :$ за џабе не е кажано по утрото се познава денот... :inlove: Почнавме да се соблачаме ја него он мене...му се качив одозгора иии за некои 15 минутки свршив јас..сврши и он :wasntme: Пушиме цигара и малку ни беше се галиме така голи до печка...ги осетив неговите раце на моето тело..легнав ме задоволи првин орално, па со прсчиња горев колку бев запалена едвај чекав само да ми го стави ама он не одуговлечуваше намерно за да сакам још ...па се бакнуваме по цело тело..ахх се гушкавме :$ Ехх крајот беше кога ме фати така силно и ме заврте од позади...диво и страсно беше...па нежноо...па пак диво...константно се менуваше ритамот уфф се ежам цела додека пишувам :$ Ме задоволи ептен свршив и ја и он...Итака си легаме онака задоволени крајно...маратонски имавме изморено...пушиме цигара...тој ме гали по нозете и ја него...и ми вика ајдее брз одозгора и ја оваква бев :o само што завршивме...чекај и он не...почна да ме фаќа...ме галеше...му седнав одозгора...иихх леле ова не се пишува се чуствува...не ми се веруваше дека таков оргазам со големо О :wasntme: уфф и плус синхронизаран...се тресев цела...снагата ми се тресеше...сами ми идеа солзите :inlove: Дрхтев од среќааааааааааа!! За ваков секс вреди да се живее!! :rock:
   
  На joy1, babyblond, Micheleljubov и 4 други им се допаѓа ова.
 5. 2468

  2468 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  2.819
  Пол:
  Женски
  Интересно од Стронгер :clap:
  Само што не сфатив некои детали :?:
  Постојано се меша тој, таа... ја фатив, му го извадив :?:
  Мешам јас нешто... или што? :$
   
  На Luka24 му/ѝ се допаѓа ова.
 6. bona

  bona Популарен член

  Се зачлени на:
  9 декември 2009
  Пораки:
  1.592
  Допаѓања:
  269
  ај тинк зборува за секс во 3 :$
   
 7. Victorya

  Victorya Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2010
  Пораки:
  1.398
  Допаѓања:
  499
  А каде е другар му на дечко и во приказнава? Само тоа не успеав да сфатам? :^)
   
 8. Queen.S

  Queen.S Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 април 2010
  Пораки:
  607
  Допаѓања:
  374
  ^^Дечки бе секс во 3ка...Стронгер, дечко и, и другарка (т.е. девојка на другар на дечкото на Стронгер ) :) Викториа па првин кажува како се запознале...она дошла со дечко и...а после сама во станот ;)
  Ваљда разјаснивме :lol: Ај Стронгер поубаво ќе ни каже :rofl:
   
 9. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.164
  Допаѓања:
  26.877
  Кој го скрши мразот на темава со еротска колумна, а? 8)

  :lol:

  Луди едни, а ме нападнавте тогаш, гледате ама поинтересно е вака? 8)
   
  На joy1, GeorGinnA, wolf4e и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 10. Dushica-sk

  Dushica-sk Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.048
  Допаѓања:
  3.908
  Дарки секогаш кога го читам насловов на тебе ми текнува , озбилно :D
   
 11. 2468

  2468 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  2.819
  Пол:
  Женски
  Готовоооо, сфатив :bow:
  Браво на храброста на Стронгер :clap:
   
 12. ciribiribela

  ciribiribela Популарен член

  Се зачлени на:
  12 август 2010
  Пораки:
  1.272
  Допаѓања:
  629
  Пол:
  Женски
  Леле ептен сум закаснила со темава :lol: Инаку најдобриот секс го имавме со дечко ми кога првпат отидовме заедно на одмор. Требаше да бидеме со друштво, ама тие имаа некои обврски и дојдоа следниот ден. Ние после краткиот престој на плажа, бидејќи не се погоди времето, почна да грми, побрзавме во станот кај што бевме сместени. Од колата до внатре трчавме,мокри од дождот и исплашени од грмотевиците. Онака разиграни почнавме да се бакнуваме уште на вратата. махинално си ги соблекувавме алиштата еден на друг, иако немаше многу за соблекување. Го посакував како никогаш до тогаш. Горев од желба за луд секс, првпат не сакав предигра. Му се свртев со грб, најмногу сакам одзади. Тој ми ги држеше градите и почнавме. Беше лудо, диво и брзо. Викав , стенкав, не ми беше гајле дали некој ме слуша. Свршив како никогаш во животот, или барем така ми се чини. После долго се бакнувавме, а тој ми ја милуваше мократа коса. Ми пееше некоја песна од Deep Purple, ама никако да ми текне сега :$ Ух, да ми е тогаш, сега :*
   
  На Luka24, eutixismena и wolf4e им се допаѓа ова.
 13. Victorya

  Victorya Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2010
  Пораки:
  1.398
  Допаѓања:
  499
  Тоа го сфатив, но другар му од дечко и не знае ништо за приказнава?
   
 14. sesilija

  sesilija Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  4.177
  Допаѓања:
  13.255
  Does it matter? :roll:
   
  На Ema.Sk, Phyramide, mysterious и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 15. Lacrimosa

  Lacrimosa Популарен член

  Се зачлени на:
  19 јули 2010
  Пораки:
  1.833
  Допаѓања:
  2.898
  Пол:
  Женски
  Јас искрено кога ја гледав темава очекував нешто интересно опишано, кога гледам сите пишале датуми, вчера, пред 2 недели, со дечко ми... |( Се разочарав.
  Арно ама тука дојде и твојот пост, и си викам алал да и е на девојкава, браво. :rock:
  И после коа видов како те нападнале, се изнервирав пошо истите тие не знам шо очекувале во ваква тема, ме заболе мене дали вчера имале секс. |( А најмногу ме нервираше што изреагираа на начин како демек нешто лошо правиш, тие не се е*ат . Ах бре жени, жени, во крв ви е светици да изигравате. :D
  После па навалија како на алва, почнаа сите да раскажуваат.
  Значи работата е кај нас што се плашат да бидат осудувани, и од тоа каков впечаток ќе остават, и тоа за најнормална работа, секс.
   
  На ku4ence, Beatriche19, Lady-PinkHeart и 4 други им се допаѓа ова.
 16. newring86

  newring86 Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  674
  Допаѓања:
  851
  ми го откопча прслукот, ме остави само по маичка.почна да ме гали по градите, станаа тврди.ме бакнуваше по вратот, ме возбудуваше неговото дишење. почнав да се влажнам. го посакував тврд во мене.раката почна да му се спушта надолу.ја почувствува врела и влажна. горев од желба да ми го стави. те молам реков. го бутна прстот а другата рака му беше на градите. ме стегна силно и почувствував како машкоста му е спремна. ме сврте, ме качи на масичката и ми го начука. чувтвував како расне во мене....тоа толку ме пали....
   
  На Firegirll, JessieT, veren и 2 други им се допаѓа ова.
 17. Marilyn-Monroe

  Marilyn-Monroe Популарен член

  Се зачлени на:
  24 декември 2010
  Пораки:
  1.805
  Допаѓања:
  5.872
  Хмммм....
  Сами во пустелија. Јас и тој. Во кола кај него. Муабетиме на некои сериозни теми... Се расправаме, како тинејџери пред крај на врска... и кога дојде време да си заминеме, се заврте назад да види каде враќа... и ме дочека мене со главата пред неговиот видик, го залапав силно и му ја ставив голата нога на местото од мењачот. Демек, после сваџе је најслаџе! :evil: Го фатив доле и не го пуштив. А тој... ме грабна за нога, повлече нагоре со раката... и продолжи... Ме грабна за кошулата и со еден потег ме раскопча... грубо ме фаќаше секаде. Не осеќав грубост, преубаво ми беше и дури сакав и поинтензивно да биде...
  Инстантно се префрливме назад и преминавме на главното, без посебна увертира. Веќе бев жива вода... За 3 секунди, свирчето се претвори во труба, каква што ми се чини дека никогаш повеќе нема да видам. Се сексавме како луди. Викавме, се деревме... како да се караме!!! Толку во живот не сум викала. Од задоволство... Го чувствував во мене и мислев дека ке ми срасне и остане...
  Лежев долу, на цело задно седиште, а тој беше врз мене... тој туркаше, туркав и јас... со рацете се одбивав од вратата и му давав контра-реакција. Уште повеќе го палеше.
  Го имав најдолгиот секс дотогаш. И најдобриот. Час и половина без никаква пауза. Или одмор и замор.
  Свршивме заедно... т.е. јас свршив, а по мене тој го извади и ми го истури на гради. Не му се ни налутив што го направи тоа. Убаво ми беше. Најубаво дотогаш.

  И после сето викање и сета убавина, си тргнавме среќни и свежи за назад во град... и оп- СТОП, гранична полиција!!! :worried: Давајте документи... (веројатно сме се слушале и сме предизвикале неред и немир) И ништо страшно... ни запишаа податоци и толку. Веројатно се сожалија на две сирачиња без свое приватно катче... :(
   
  На Beatriche19, Trendafilka, rossonerka и 4 други им се допаѓа ова.
 18. ljubicicaa

  ljubicicaa Популарен член

  Се зачлени на:
  14 декември 2010
  Пораки:
  1.540
  Допаѓања:
  544
  хихихиихихихихии се пресмеав, лудници :lol:
   
 19. ocajna93

  ocajna93 Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јули 2010
  Пораки:
  55
  Допаѓања:
  7
  Наликуваше на филм..едноставно..

  Таа ноќ отидов до кафулето кое ми е омилено, но сама..не сакав никој да ме дружи таа вечер, сакав да бидам сама. Кога влегов внатре го видов него :o после месец и половина..мојот бивши..направив едно ignore и застанав на шанк, нарачав фанта и си ја пиев, онака, ладнокрво..го забележав дека ме гледа али не му обрнував внимание. Не траеше ни 5 мин кога ете го тој се доближуваше до мене..нозе ми се тресеја и чувствував пепрутки во стомак како прв пат да го гледам и како да се заљубувам одново. Без да ме погледне ми кажа дека ме чека надвор и што побргу да излезам. Јас бргу-бргу да не не стигнам ја платив пијачката и излегов а тој ме чекаше надвор во неговата кола. Влегов внатре и без да правиме муабет ме однесе во неговиот дом. Отидовме во неговата соба. Морници ме лазеа по телото, чувствував возбуда и посакував што побрзо да ме бакне. Знаев дека ке идиме до крај
  до секс
  . Тогаш ме фати за рака и ме бакна толку нежно и ми вика ми недостигаше
  а раскинавме пред два месеци да те е**м
  јас не проговорив ништо и тогаш започнавме. Ме бакнуваше по цело тело, ми соблакаше полека и ме остави на крај само по градник и гаќички..тогаш неговата глава ја почувствував помеѓу моите нозе и неговиот јазик над моите гаќички. Се навлажнив толку многу што сакав веднаш да преминеме на главното извлекување :D не чекавме. Веднаш се најдовме двајцата голи на неговата постела и започнавме. Од прво бавно, нежно, како никогаш претходно, се запалив и постепено чувствував како побрзо навлегува во мене. Тогаш го осеќав неговиот
  к*р
  како дише во мојата внатрешност.
  се радуваше кутричкото :lol:
  Знаше дека сакам така, диво, брзо. Па тоа и го правеше..Без да ме праша за дозвола ми сврши на стомачето :devil: али тоа уште повеќе ме возбуди. Тогаш ме сврти од позади па изигравме уште една партија, ах таа doggy виновна за оргазмот што не го имав доживеано одамна. И благодариме :) плачев од среќа поради задоволството што го чувствував, цело тело ми беше мокро, чувствував топлина, срцето силно ми чукаше.. на крај ми го тури на
  газето
  и тоа беше се. Потоа си заминав без повторно да кажеме нешто, ама сметав дека причина за разговор затоа што сепак сето тоа ќе се забораваше некогаш. тоа..и кажете мили мои феминки зошто сексот е најдобар со проклетите бивши брее?? ахххххх :( го сакам уште :l:
   
 20. DARKER

  DARKER Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 март 2011
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  2
  najdobriot seks so majkata od eden drugar mlada e i dosta mn zgodna i dosta dobra zena :)
   
  На drasko и Macci.007 им се допаѓа ова.