Најдобриот секс до сега кој нема да го заборавитe

Дискусија во 'Секс' започната од donna.17, 5 јануари 2010.

 1. Tashaa

  Tashaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 септември 2010
  Пораки:
  117
  Допаѓања:
  36
  браво за мајката на другар ти :clap: стварно била добра жена :D ;)
   
  На Читател, veren, lollipop93 и 2 други им се допаѓа ова.
 2. Seznajka2

  Seznajka2 Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 мај 2011
  Пораки:
  590
  Допаѓања:
  118
  аИии и јас точно 2 годнинииии ,аххххххххххххххх :)
   
  На ivance5 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Antonija123

  Antonija123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 август 2011
  Пораки:
  206
  Допаѓања:
  71
  Првиот пат, најсериозно... За некои девојки е уплав, за мене беше сон... И преостанатите пати беше добро, ама првиот пат не го заборавам
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. elena.94

  elena.94 Активен член

  Се зачлени на:
  12 ноември 2011
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  2
  najubaviot sex mi bese ednas koga vo sred nok me razbudi decko mi od spienje so nezni pregratki i baknezi. vodevme ljubov i nikogas ne sum se pocustvuvala tolku posakuvana i sakana vo zivotot. posle toa 2-3 pati imame pak vodeno ljubov no nisto ne se sporeduva so taa vecer. neopislivo bese :)
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Tannaa13

  Tannaa13 Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 јануари 2011
  Пораки:
  115
  Допаѓања:
  36
  најдобриот секс го имав на 1ви јануари :$
   
 6. Candy20

  Candy20 Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 август 2012
  Пораки:
  170
  Допаѓања:
  65
  Најдобриот секс го имав летово....Уште сум под импресии се надевам дека ќе се повтори :$ :inlove:
   
 7. crazyinlove19

  crazyinlove19 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 март 2011
  Пораки:
  3.754
  Допаѓања:
  3.705
  Најдобар секс, без размислување, без двоумење...

  Странци. Тотални странци.
  Првпат се гледавме, погледите првпат ни се сретнаа, а страста беше толку силна, како лава да извираше од нас. Знаев дека нема да одолеам. И двајцата знаевме. Се препуштив целосно.
  И да беше грешка, знам дека беше најслатката грешка во мојот живот, која пак би ја повторила. Уште сто пати ако треба.
  Не размислував, моментот беше прекрасен, моментот беше погоден. Му се предадов, му ја дадов ноќта, јас сега му припаѓав само на него.
  После страстните допири знаевме дека мораме да одиме до крај. Траеше долго, знаевме дека се гледаме прв и последен пат. Никаде не брзавме, почнавме полека, нежно, а продолживме диво и страстно. Со секое негово влегување во мене правеше срцето да ми чука како лудо. Нашите влажни тела се претопија во едно. Се топев. Го молев да не престанува. Пулсираше во мене, а јас го доживеав врвот на страста, врвот на задоволството, посилно од било кога. Го извикував неговото име, името на странецот, кој таа ноќ ме направи да се чувствувам како најпосакуваната жена на светот.

  Не, не ми требаше ни број, ни било што друго. Си ја подаривме ноќта, тоа беше доволно. Без предрасуди и без каење. Нешто најдобро до сега.
   
  На Lolo5, glosipgirl, Annath и 9 други им се допаѓа ова.
 8. Nana19

  Nana19 Популарен член

  Се зачлени на:
  1 септември 2012
  Пораки:
  2.142
  Допаѓања:
  2.743
  хаха оној пред два дена....ми беше нешто најубаво...двајца вњубени преголеми емоции изливи на љубов уф неможам да заборавам беше посебно
   
 9. Sandraprilep

  Sandraprilep Активен член

  Се зачлени на:
  2 септември 2012
  Пораки:
  21
  Допаѓања:
  1
  pred 1 mesec koga si dojde decko mi od stranstvo... otidovme kaj nego doma imase predigra a potoa na glavnoto.. nemoze da se opise toa custvo imamvme 2 patii ednata vo wc a drugata na bracen krevet bez kondom :$ :D
   
 10. iloveyou29

  iloveyou29 Queen of beauty

  Се зачлени на:
  14 мај 2012
  Пораки:
  5.381
  Допаѓања:
  29.504
  Пол:
  Женски
  Најдобар секс до сега можам да го одвојам пред година време некаде. Се немавме видено подолг период, и на кревет со сатенска постелнина црвена ( ја обожавам ) и потоа на сред секс, станавме и се туширавме...Прекрасно чувство ;)
   
 11. Nana19

  Nana19 Популарен член

  Се зачлени на:
  1 септември 2012
  Пораки:
  2.142
  Допаѓања:
  2.743
  викендот :) :) прекрасно беше долго време не се бевме виделе неможам да опишам колку беше мил а воедно и груб :P
   
 12. beyoncegirl

  beyoncegirl Активен член

  Се зачлени на:
  29 ноември 2012
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  2
  Најдобриот секс до сега ми се случи во летово, кога дечко ми ме праша дали сакам да останам со него до крајот на животот :$ откако доби потврден одговор..... уххххххх сексот беше прекрасен, возбудлив, на моменти див, па романтичен...со еден збор незаборавен.
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 13. MarchelineAmaru

  MarchelineAmaru Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јули 2010
  Пораки:
  2.239
  Допаѓања:
  1.313
  Секој секс ми е незаборавен ,многу сме компатибилни со либето ми ;)
   
 14. MarchelineAmaru

  MarchelineAmaru Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јули 2010
  Пораки:
  2.239
  Допаѓања:
  1.313
  Пред неколку минути :$
   
  На Lolo5 и Luka24 им се допаѓа ова.
 15. AlicaInWonderland

  AlicaInWonderland Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2010
  Пораки:
  3.320
  Допаѓања:
  8.383
  Неколку минути после најдобриот секс во животот се вклучуваш на форум??? чудно :)
   
  На mims-89 му/ѝ се допаѓа ова.
 16. MSkorpionka

  MSkorpionka Популарен член

  Се зачлени на:
  4 февруари 2011
  Пораки:
  1.972
  Допаѓања:
  4.067
  ^
  Сигурно е во долга врска :D Нема како на почеток после секс гушки, бацки, лигушки...Свршуваш работа и секој по свое, излегуваш на тераса на цигара, седнуваш на нет или веќе рчиш, тоа е... :D
   
  На ku4ence, Lolo5, MarchelineAmaru и 2 други им се допаѓа ова.
 17. Christina.A

  Christina.A Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 април 2012
  Пораки:
  552
  Допаѓања:
  353
  Најдобар секс до сега ... па една вечер летово бевме излезени в кафана сами,и се поднапивме малку. Бидејќи живее во зграда на 3 кат на сите скали до горе застанувавме се бакнувавме и допиравме секаде како будали. :lol: :$ Откако влеговме кај него в соба беше главното,неможам да опишам каква страст и предигра имаше како никогаш до тогаш,а и до сега. :D Сексот неверојатен,уфф дури и сега кога кажувам посакувам да се врати моментот. :lol:
   
 18. Luka24

  Luka24 Активен член

  Се зачлени на:
  16 ноември 2012
  Пораки:
  51
  Допаѓања:
  17
  Е зашто чудно,да си се пофали на време,тазе да не речам. :clap:
   
  На MarchelineAmaru му/ѝ се допаѓа ова.
 19. mims-89

  mims-89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 мај 2010
  Пораки:
  6.488
  Допаѓања:
  24.030
  Само да ве потсетам дека темва не се вика „Пред колку време или кога го имавте најдобриот секс до сега кој нема да го заборавите„ |(
   
 20. MarchelineAmaru

  MarchelineAmaru Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јули 2010
  Пораки:
  2.239
  Допаѓања:
  1.313
  Се е чудно кога се однесува на мене ;)