1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Најдобриот секс до сега кој нема да го заборавитe

Дискусија во 'Секс' започната од donna.17, 5 јануари 2010.

  1. MarchelineAmaru

    MarchelineAmaru Популарен член

    Се зачлени на:
    7 јули 2010
    Пораки:
    2.255
    Допаѓања:
    1.343
    Кој не сака да навлегува во детали ,сметам дека е доволно да каже пред колку време го имал најнезаборавниот секс до сега.
     
    На gjoker4e му/ѝ се допаѓа ова.
  2. anichka94

    anichka94 Популарен член

    Се зачлени на:
    18 мај 2012
    Пораки:
    1.822
    Допаѓања:
    7.045
    Леле секоја чест колку сликовито значи се убив од смеење :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
     
    На sj *O*, H.VAGA, piksooki и 3 други им се допаѓа ова.
  3. homealone

    homealone Популарен член

    Се зачлени на:
    22 јули 2012
    Пораки:
    1.286
    Допаѓања:
    361
    Пол:
    Женски
    мојот најдобар секс вчера јас во улога на безобразна и перверзна медицинска сестра а тој лош директор на болницата комбинација која излудува.....
     
    На veren и MarchelineAmaru им се допаѓа ова.
  4. AnjaLazanja

    AnjaLazanja Активен член

    Се зачлени на:
    6 ноември 2012
    Пораки:
    80
    Допаѓања:
    34
    Хихихи првите 6месеци од наашта си веза беа многу како што би рекле пензионерски бла бла мисионерска поза доги и слично знаете она ради реда што се вика.Не викам без страс но без некоја фантазија...А не дека сме биле двајцата не искусни далеку од тоа...Све се случи викенд сами јас и он 2 дена у една пустелија...Сосема неочекувано после 6 7 чаши алкохол се вратив у оној мој секси фазон...Нешто ме натера или бити или небити...Само што не влеговме у сова го нападанав у буквална смисла горе доле мешај лапај д*апај туш кревет шамар кубење викање урлање не помина ни 20минути ми се чини колку брзо а све у едно..и се отрезнив :) се глеаме и ми вика баш ...
    Ти ли си таа што ја упознав и до ден денес секој секс ни е различен обожавам кога си даваме улоги...:))) за време на секс
    :D
     
  5. Luka24

    Luka24 Активен член

    Се зачлени на:
    16 ноември 2012
    Пораки:
    51
    Допаѓања:
    17
    Добра комбинација...интересно. :)
     
    На homealone му/ѝ се допаѓа ова.
  6. mac22

    mac22 Активен член

    Се зачлени на:
    21 декември 2012
    Пораки:
    65
    Допаѓања:
    14
    топ комбинација добра маста
     
    На homealone му/ѝ се допаѓа ова.
  7. Ingvild

    Ingvild Популарен член

    Се зачлени на:
    4 септември 2012
    Пораки:
    539
    Допаѓања:
    3.419
    Последниот...

    Почнавме со лапање, драпање... Конечно се најдовме полуголи на креветот.
    Прво јас орално го задоволив, па тој мене.
    Му се качив и се движев напред - назад, нагоре - надоле. Буквално го јавав. Постојани воздишки од задоволство.
    Одеднаш се најдов под него. Ова му беше како одмазда за тоа што му го правев пред неколку минути.
    Влезе во мене полека, па почна да забрзува. Ми го наби скроз. Абе небото го допревме...
    Направивме мала пауза. Немавме ни сили. Одморот беше неопходен.

    Потоа пак почнавме. И искрено, веќе не ни памтам како идеше текот на настаните.
    Му играв во скут и си контролирав кога влегува и излегува од мене.
    Пак му го пушев. Легнав и кога мислев дека пак ќе пали цигара, ме напали одново и во мојата вагина се најдоа неговите прсти. Не знаев кај се наоѓам. Свршив неколку пати едно по друго.
    Ми рече "Сврти се со грб". Така и направив. Лежеше до мене. Ми го стави. Си продолжи така уште неколку пати. Треперев цела. После ми требаше пола саат додека да си дојдам при себе.

    И се сомневам дека целосно успеав да ви го доловам моментов, затоа што ова не се опишува - се чувствува ! :$

    ...неможам да се замислам со никој друг после него! :l:
     
    На sj *O*, KatrinaP, Acka22 и 2 други им се допаѓа ова.
  8. andjela.p

    andjela.p Активен член

    Се зачлени на:
    24 декември 2012
    Пораки:
    45
    Допаѓања:
    30
    Пол:
    Женски
    Ouu fala Bogu so mojov decko zivotot mi izobiluva so odlicen seks. Ama onaka najnapalena i najubavo koga mi bilo bese koga gledavme film, a on ja nemase sobleceno uniformata od fakultet (pantaloni, kosula, kravata) i mi bese neverojatno seksi. Prvo dobri pola saat mu go lizev, pusev, ama nejkev da mu dadam zasto sakav filmot da go izgledam, ama vo eden moment ne mozev vekje, nabrzina si gi soblekov farmerkite, se kaciv na rabotnata masa, on go izvadi i mi go stavi i mislam deka instantno doziveav orgazam i posle toa uste nekolku pati svrsiv, taka da zamislete... Sto da pravam, me pali koga e vo odelo :D
     
    На sj *O* и Acka22 им се допаѓа ова.
  9. AudreyHepburn

    AudreyHepburn Истакнат член

    Се зачлени на:
    29 мај 2011
    Пораки:
    130
    Допаѓања:
    15


    BRAVO ZA ISKRENOSTA! pa ne mora da mislat deka si masko sto zboris vaka otvoreno!!:))) sekoja cest
     
  10. kiki.sunshine

    kiki.sunshine Активен член

    Се зачлени на:
    5 јануари 2013
    Пораки:
    71
    Допаѓања:
    30
    Излени со неговото друштво во кафана. Уште таму му навлеговме напиењето.. во тоалетот од кафаната скришно и возбудливо почнавме да се бакнуваме, неможејќи да се одлепиме еден на друг. Тка застанавме. вечерта ја продолживме во дискотека. Игравме заедно, неми беше гајле како, кој не гледа, како не гледаат, едноставно се допиравме и си шепкавме.. Едвај чекав да продолжиме кај него! Само што стигнавме, тивко влеговме, но неможевме да бидеме потивки.. влеговме во неговата соба и додека се свртам по него, веќе бев залепена за ѕидот! Јас топла, ѕидот ладен, се наежив! Почнавме грубо, такво и сакав! Цела вечер се водржувавме да не си рипнеме еден на друг.. И само што почнавме СТОП! Одеднаш застана! излезе од собата и по некоја секунда се врати задишан! Соблече се од мене! Таа вечер тој беше господарот, јас неговата робинка! И ми се свиѓаше така! Извади шлаг пена! Знаев што следува!!!! Од самата помисла се возбудив уште повеќе!!!!!!! За неполна м инута двајцата бевме полиени со шлагот! Е тука почна интересното и највозбудливото! Едноставно си ја лижевме шлаг пената еден од друг.. од сите делови на телото! рамењата, градите, вратот, стомакот, орално се задоволивме, мислам дека се натпреварувавме кој поише ќе излиже!!!!! ГО ПОСАКУВАВ! Го посакував само за мене, целиот!!!!!! И во моментот кога мислев дека ќе се префрлиме на креветот и конечно тоа чудо од пенис ќе влезе во мене... Ме крена во раце и ме однесе во дневната!! ПОчнавме на троседод, фотељата, табуретката, на земјата.. не ме интересираше дали може мајка му да наиде, тоа всушност го правеше моментот уште повозбудлив!!! Кујната не беше изоставена! Не ми се веруваше! Не мислев дека ќе се случи нешто што се случува само во филмовите!!! Допирајќи ме нежно со пенисот доле, само повторувавЧ Стави го веќе еднаш!! Стави го !!! И го стави! тоа чувство.. аххх!!!! Јас кај него во раце, неговиот пенис во мене, се движевме накај собата. Легна врз мене и се посилно и посилно! се појако и појако! Се повозбудливо и повозбудливо! јас врз него, од врз мене, јас на земја, на работната маса, на парното, на столот.. сите можни пози што ни текнуваа ги поминавме! Несакав вечерта да заврши! ме влечеше за коса, ме гребеше, ме држеше цврсто!!! И јаготката на шлагот, сврши на моите гради!

    Ова беше мојот најдобар секс до сега!!!!
    :rofl:
     
    На sj *O*, Lolo5, Acka22 и 3 други им се допаѓа ова.
  11. sesilija

    sesilija Популарен член

    Се зачлени на:
    12 јануари 2010
    Пораки:
    4.177
    Допаѓања:
    13.276
    Се` убаво, ама нема некако логика ако сте биле толку попалени толку долго да ви траел сексот,т.е. првата рунда (оти други рунди не спомнуваш)- посебно со оглед на тоа што претходно орално сте се задоволувале, а не спомна дека свршил.
    И немаш вметнато купатило, барем да ја замиевте шлаг пената, да не лепeло кога ти го ставал. :wasntme:
    Just saying`.
     
    На BoaVista и mims-89 им се допаѓа ова.
  12. kiki.sunshine

    kiki.sunshine Активен член

    Се зачлени на:
    5 јануари 2013
    Пораки:
    71
    Допаѓања:
    30
    Одложувавме.. не сакав тоа туку така за 10 мин да заврши :)
    и со оглед на тоа дека спомнав неколку места каде се одвиваше целава работа.. нема да свршува на секое ќоше кај што имавме..:)
    Ама добра забелешка :)
    само сакав колку што можам најдобро да ви го доловам моментот :)
     
  13. sesilija

    sesilija Популарен член

    Се зачлени на:
    12 јануари 2010
    Пораки:
    4.177
    Допаѓања:
    13.276
    И можеби и ќе ти поверував, да не го видов твојот прв пост во темата оргазам :)
    :hai:

     
  14. kiki.sunshine

    kiki.sunshine Активен член

    Се зачлени на:
    5 јануари 2013
    Пораки:
    71
    Допаѓања:
    30
    Никаде не пишав дека доживеав оргазам..
    А ако морам, таа вечер си завршив сама работа, затоа што вагинален неможам.. или можеби можам, само уште не сум го имала.. Затоа и побарав совет во темата за Оргазам.
     
  15. vitomir

    vitomir Нов член

    Се зачлени на:
    4 ноември 2011
    Пораки:
    2.095
    Допаѓања:
    3.628
    Како знаете кој ви е најдобар секс,по возбудата или по свршувањењето,нема добар или лош,све е до мозокот.
     
  16. kiki.sunshine

    kiki.sunshine Активен член

    Се зачлени на:
    5 јануари 2013
    Пораки:
    71
    Допаѓања:
    30
    Po vozbudata.
    Mislam deka toa go pravi seksot dobar, kolku poise se vozbudis podobar e sexot.
    Ako procita pogore, nemozam da doziveam vaginalen, ama taka sme si naviknati so deckoto, i ne mi e prioritet.
    Iako ponekogas sakam da mozam, ama toa e sto e . Moze sum i jas del od 20% sto nemozat :)
    Ama sexot kako sex, mislam deka vozbudata i zadovolstvoto go pravi. Zboram za mene .
     
  17. mila25ve

    mila25ve Истакнат член

    Се зачлени на:
    28 октомври 2012
    Пораки:
    454
    Допаѓања:
    1.090
    Пол:
    Женски
    најдобриот секс до сега ни беше на 1, втора вечер нова година, нема да навлегувам во детали бидејќи мислам дека тоа е наша интима и не би ја споделувала со сите :) , меѓутоа знам дека ниту јас ниту дечко ми нема никогаш да го заборавиме, едноставно преубаво, превозбудливо беше
     
  18. andjela.p

    andjela.p Активен член

    Се зачлени на:
    24 декември 2012
    Пораки:
    45
    Допаѓања:
    30
    Пол:
    Женски
    Mozes da svrsis mnogu poveke od "DURI dva pati", ama kako sto nekoja pisala pogore, se e do psiha. Najdi nekoja misla sto mnogu te pali i mozda ke ti pomogne... Ako ne stimuliraj se sama dodeka on te raboti
     
  19. DON-R

    DON-R Активен член

    Се зачлени на:
    23 јануари 2013
    Пораки:
    1
    Допаѓања:
    0
    леле ако стварно ти се исподешавало ова ТИ СИ СРЕКНИЦА хахаа ама у секој случај друг пат искажи се малце покултурно и поцензурирано ...плус поштеди не од некои деталчиња
     
  20. lollipop93

    lollipop93 Истакнат член

    Се зачлени на:
    3 март 2012
    Пораки:
    252
    Допаѓања:
    88
    Секој секс со де4кото ми е најдобар.Немам зборови знае да го направи токму она што го посакувам :D :D
     
    На BlondAngel му/ѝ се допаѓа ова.