1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Најдов начин за хакнување на фб

Дискусија во 'Канта' започната од tutku, 29 јануари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. tutku

  tutku Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2011
  Пораки:
  0
  Допаѓања:
  0
  http://www.jotform.com/form/10271038997?

  ова е страна за хак
  ама не сваќам ... кога ќе го внесиш твојот е-маил ти праќат е-маил и таму пишува една страна за потврда на профилоот... после тоа што треба?
   
 2. Wild.Child

  Wild.Child Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.573
  Допаѓања:
  6.695
  Очекувај во наредните 48 часа да ти биде хакнат профилот. :hai:
   
  На aerodrom му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.