1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Најинтересно додворување

Дискусија во 'Канта' започната од angie, 5 февруари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
  1. angie

    angie Истакнат член

    Се зачлени на:
    20 ноември 2009
    Пораки:
    389
    Допаѓања:
    242
    Дали момчињата ви приоѓаат со некои излишени фрази само за да се запознаат со вас?
    Кое додворување ќе ви остане во сеќавање и на кое секогаш слатко се смеете?
    Раскажете некоја интересна случка.
     
  2. LilMissBossy

    LilMissBossy Истакнат член

    Се зачлени на:
    6 март 2010
    Пораки:
    517
    Допаѓања:
    203
    Зошто нема дискусија во темава? Доста интересна тема,а нема никој пишано.Да не има можеби веќе ваква ?
    Еве јас ќе кажам едно мое искуство.Беше пред 2 години значи кога сум имала 16..Бев излезена со една другарка во еден кафич во кој имаше журка.Играме,пиеме се смееме јас и другарка ми,а до нас имаше друштво од неколку момци и една девојка.По некое време дојде девојката да ни каже дека момците сакале да се запознаат со мене и мојата другарка.Немаше да биде толку трагично ако не беа момците 3та година на факултет.Мислам толкави дечки и уште имаат потреба да праќаат стројници,немаат храброст да пристапат сами на девојка :fubar: :D :D И така фино лепо јас останав само на разговор со едниот дечко,а другарка ми повеќе си се запозна со другиот бидејќи му го фрли меракот :lol:
     
  3. angie

    angie Истакнат член

    Се зачлени на:
    20 ноември 2009
    Пораки:
    389
    Допаѓања:
    242
    Ни јас не знам зошто нема одзива на темава. Пред да ја отворам разгледав дали има ваква и не најдов :?:
    Лично искуство - во дискотека со другарки на шанк си седевме и доаѓа еден типац и ми вика вечерва ќе бидеш моја и си замина :D што му беше филмот појма немам ама ме пресмеа.
     
  4. Annath

    Annath Форумски идол

    Се зачлени на:
    9 јануари 2010
    Пораки:
    23.024
    Допаѓања:
    199.002
    Пол:
    Женски
    На foxx.x му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.