Најинтересно додворување

Дискусија во 'Канта' започната од angie, 5 февруари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
  1. angie

angie Истакнат член

Се зачлени на:
    20 ноември 2009
    Пораки:
    389
    Допаѓања:
    239
    Дали момчињата ви приоѓаат со некои излишени фрази само за да се запознаат со вас?
    Кое додворување ќе ви остане во сеќавање и на кое секогаш слатко се смеете?
    Раскажете некоја интересна случка.

2. LilMissBossy

LilMissBossy Истакнат член

Се зачлени на:
    6 март 2010
    Пораки:
    517
    Допаѓања:
    200
    Зошто нема дискусија во темава? Доста интересна тема,а нема никој пишано.Да не има можеби веќе ваква ?
    Еве јас ќе кажам едно мое искуство.Беше пред 2 години значи кога сум имала 16..Бев излезена со една другарка во еден кафич во кој имаше журка.Играме,пиеме се смееме јас и другарка ми,а до нас имаше друштво од неколку момци и една девојка.По некое време дојде девојката да ни каже дека момците сакале да се запознаат со мене и мојата другарка.Немаше да биде толку трагично ако не беа момците 3та година на факултет.Мислам толкави дечки и уште имаат потреба да праќаат стројници,немаат храброст да пристапат сами на девојка :fubar: :D :D И така фино лепо јас останав само на разговор со едниот дечко,а другарка ми повеќе си се запозна со другиот бидејќи му го фрли меракот :lol:

3. angie

angie Истакнат член

Се зачлени на:
    20 ноември 2009
    Пораки:
    389
    Допаѓања:
    239
    Ни јас не знам зошто нема одзива на темава. Пред да ја отворам разгледав дали има ваква и не најдов :?:
    Лично искуство - во дискотека со другарки на шанк си седевме и доаѓа еден типац и ми вика вечерва ќе бидеш моја и си замина :D што му беше филмот појма немам ама ме пресмеа.

4. Annath

Annath Форумски идол

Се зачлени на:
    9 јануари 2010
    Пораки:
    15.958
    Допаѓања:
    134.667
    На foxx.x му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.