1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Најлоши филмови на сите времиња

Дискусија во 'Филм и ТВ' започната од Angelche, 17 јули 2010.

 1. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.358
 2. viki44e

  viki44e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  1.988
  Допаѓања:
  1.087
  The love guru...Со Џесика Алба и Мајк Маерс...
  .дефинитивнооо многу лош филм..Прво на него ми текна..а има и многуу,многуу другии..
   
 3. Wild.Child

  Wild.Child Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.573
  Допаѓања:
  6.698
  Абе Ангелче во една тема го сакаш филмов, а во друга е најлош. :D

  Јас би рекла :
  [​IMG]
   
 4. Ema.Sk

  Ema.Sk Популарен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2009
  Пораки:
  1.311
  Допаѓања:
  4.758
  Уште не ми се верува дека го гледав за 3 месеци со дечко ми овој филм во кино :D
  Најглуп филм :doh:
   

  Прикачени фајлови:

  • bruno.jpg
   bruno.jpg
   Големина на фајлот:
   139,9 KB
   Прегледи:
   1.433
  На mileystar му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Speechless

  Speechless Популарен член

  Се зачлени на:
  14 април 2010
  Пораки:
  4.239
  Допаѓања:
  5.667
  Пол:
  Женски
  [​IMG]
  :puke: Прв филм во кој Џим Кери сум го видела во вакво издание.
   
  На mileystar му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Trendafilka

  Trendafilka Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 декември 2009
  Пораки:
  5.941
  Допаѓања:
  27.596
  Norbit
  Chloe
  Dare
  Witches of the Caribbean ...
   
 7. Malechk0

  Malechk0 Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 февруари 2010
  Пораки:
  510
  Допаѓања:
  87
  Bruno :devil:
  поглупп филм во живот не сум гледала.. :@
   
 8. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.358
  Грешка си Вајлд, јас книгите ги сакам а филмовите од Твајлајт сагата ми се за никаде, посебно овој Њу мун. не можам да го смислам..
   
 9. Wild.Child

  Wild.Child Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.573
  Допаѓања:
  6.698
  Се извади сега некако.
   
 10. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  15.921
  Допаѓања:
  32.559
  Пол:
  Женски
  High School Musical
  [​IMG]

  High School Musical 2
  [​IMG]
   
 11. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
  Исто! :y:
   
  На KremBanan4e му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.994
  Doomsday 2012. Поглупав филм здравје.
  И twilight оној првиот. Глупости во боја. Толку аматерски филм без никаков сенс за естетика не сум гледала. И глумци аматери. Па толку прашина се дигна ко да којзнае каков да е филмот. Посебно неможам глумецот да го смислам. Грд ми е. Ко стап за чукање ораси. Со фотошопиран нос и триаголник глава. Јас незнам што убавина видоа девојките во него па што и коси кубат
   
  На icegirl, girl-in-love, SanjaKirchner и 2 други им се допаѓа ова.
 13. Trendafilka

  Trendafilka Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 декември 2009
  Пораки:
  5.941
  Допаѓања:
  27.596
  :rofl: :rofl: :rofl: Леле ме изнасмеа. True, all true.
  Јас ајде типот некако го варам. Ама типката... Боже , која неталентирана глумица. Значи ја имам гледано во 4-5 филмови, во секој, ама буквално во секој го има истиот израз на лицето. Ужас :^)
  Тwilight - лош филм, сите три делови.

  Ќе ги додадам и Wedding Daze, I Love You Beth Cooper, From Justin to Kelly , The Adventures of Pluto Nash :n: :n: :n:
   
 14. Annath

  Annath Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 јануари 2010
  Пораки:
  23.024
  Допаѓања:
  198.960
  Пол:
  Женски
  Според мене најлоши се филмовите од типот на Final Destination, Texas Chainsaw Massacre и слични на нив.
  Исто така Doomsday 2012 е глупав филм. Потоа Ghost Town, Are we done yet, Jurassic Park (сите до еден), Terminator како и сите продолженија на мега успешните филмови (пр. Spiderman 2, 3).
  Ама мислам дека е прашање на вкус кои се најлоши филмови - сепак, знам дека некому му се допаѓаат овие филмови што јас ги сметам за најлоши :)
   
 15. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.222
  Допаѓања:
  41.456
  дефинитивно огромна тапа е филмов :n:
   

  Прикачени фајлови:

  • TheBox001.jpg
   TheBox001.jpg
   Големина на фајлот:
   62,7 KB
   Прегледи:
   308
 16. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.222
  Допаѓања:
  41.456
  а за овој не знам ни зашо коментирам :D :D претерано глупав филм
   

  Прикачени фајлови:

 17. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.994
  Точно. И зборуваат се на ист тон.
  Толку го фалеа што решив да го изгледам иако кога слушнав дека е со вампир вегетаријанец се искинав од смеење.
  А најмногу се смеев на она кога ја качи на грб и летаа преку шумата :rofl:
   
 18. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  3.080
  Допаѓања:
  6.747
  Пол:
  Женски
  [​IMG]

  Најглупав филм ауууу... :devil:

  [​IMG]

  На секој чекор - песна..

  Twilight - сите делови се глупи!!
   
  На INSIDIOUS и MacaLove им се допаѓа ова.
 19. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  15.921
  Допаѓања:
  32.559
  Пол:
  Женски
  The Break-Up

  [​IMG]
   
 20. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.818
  [​IMG]
  Не можам, а да не го издвојам.