1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Најлоши филмови на сите времиња

Дискусија во 'Филм и ТВ' започната од Angelche, 17 јули 2010.

  1. strangewoman

    strangewoman Популарен член

    Се зачлени на:
    9 декември 2009
    Пораки:
    714
    Допаѓања:
    367
    Глуп Глуп....All about Steve!!!! Прекрасни актери за главни улоги ама никаква смисла ми нема филмот :wasntme:
    [​IMG]
     
    На mileystar му/ѝ се допаѓа ова.
  2. Hipica

    Hipica Форумски идол

    Се зачлени на:
    31 декември 2009
    Пораки:
    14.369
    Допаѓања:
    14.818
    Енд аген...
    [​IMG]
     
  3. UniqueCreature

    UniqueCreature Истакнат член

    Се зачлени на:
    22 јули 2010
    Пораки:
    221
    Допаѓања:
    44
    The box со Камерон Дијаз е најлошиот филм шо го имам гледано во последно време.
     
  4. starfish

    starfish Популарен член

    Се зачлени на:
    31 јануари 2010
    Пораки:
    4.833
    Допаѓања:
    10.128
    Пол:
    Женски
    И јас го делам твоето мислење. Баш ме разочара филмов.
     
  5. Speechless

    Speechless Популарен член

    Се зачлени на:
    14 април 2010
    Пораки:
    4.240
    Допаѓања:
    5.688
    Пол:
    Женски
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    На mileystar му/ѝ се допаѓа ова.
  6. Angelche

    Angelche Популарен член

    Се зачлени на:
    6 мај 2010
    Пораки:
    3.747
    Допаѓања:
    1.358
    Eclipse. Заслужено прво место...
    Квалитет. -0. Се разочарав. :puke:
     
  7. moonlight-girl.55

    moonlight-girl.55 Популарен член

    Се зачлени на:
    27 јули 2010
    Пораки:
    1.502
    Допаѓања:
    2.746

    Леле филмот е заникаде ама тоа баш заникаде ........ 2 саата гледав глупости, де духови им се појавуваа, де крв им течеше на луѓето од нос, де овој стариот со пола фаца бил вонземјанин па некоја струја го репнала и таков станал боже божееее! И на крај ниш не разјаснија што претставува таа кутијата абе ужассссссссс!!!! :puke:
     
  8. RedRose97

    RedRose97 Истакнат член

    Се зачлени на:
    28 јули 2010
    Пораки:
    357
    Допаѓања:
    158
    Aми мјузикал е нормално дека ќе има песни на секој чекор :D
     
  9. OrdinaryGirl

    OrdinaryGirl Истакнат член

    Се зачлени на:
    4 февруари 2010
    Пораки:
    1.453
    Допаѓања:
    497
    Мене ми беше интересен филмов, само што некако крајот упропасти се! Многу глупо заврши, не можев да се изначудам и осетив дека 2 саати сум седела пред телевизор за џабе.

    Инаку сега скоро го гледавме Спајдермен 3 со другарка ми и едвај го догледавме. Не само што беше прилично долг, туку и многу ми беше досаден. Првиот дел ми беше интересен, вториот ај некако, ама третиов веќе... :puke:
     
  10. broken099

    broken099 Истакнат член

    Се зачлени на:
    16 јули 2010
    Пораки:
    566
    Допаѓања:
    434
    [​IMG]
    I Love You, Beth Cooper

    [​IMG]
    Juno - овој никако неможев да го сватам ?!?!!??!?! :?:
     
  11. baguf4e

    baguf4e Популарен член

    Се зачлени на:
    17 мај 2010
    Пораки:
    3.089
    Допаѓања:
    6.821
    Пол:
    Женски
    [​IMG]

    Лош филм...никаква приказна,досаден...
     
  12. ludoto19

    ludoto19 Форумски идол

    Се зачлени на:
    1 март 2010
    Пораки:
    7.222
    Допаѓања:
    41.456
    фрката со кутијата е- тој старецот иде од куќа во куќа, и нуди милион долари за тој што ке го притисне копчето, и демек некаде во светот ке умре нели некој ако го притиснеш копчето... и камерон го стисна, и фактички умира таа/тој што го стиснал пред неа, и сега следниот човек што ке го стисне (ако го стисне, нели бираш дали сакаш да го стиснеш или не) ќе умре камерон пошо е последната што го стиснала, или нејзиното дете ке биде глуво и слепо за секогаш(значи камерон треба да одлучи дали она ке умре, или детето ке и биде и слепо и глуво) ама се на се тапааааа :D
     
  13. ludoto19

    ludoto19 Форумски идол

    Се зачлени на:
    1 март 2010
    Пораки:
    7.222
    Допаѓања:
    41.456
    филмов е :envy: време трошење - за џабе!!!
     

    Прикачени фајлови:

  14. moonlight-girl.55

    moonlight-girl.55 Популарен член

    Се зачлени на:
    27 јули 2010
    Пораки:
    1.502
    Допаѓања:
    2.746
    Јас разбрав што и како со кутијава оти притискаш, некој умира и после и тебе ќе те умрат :D :lol: ама на крај не кажаа од каде излегла таа фамозна кутија, кој ја направил, со која цел така луѓето самите да се убиваат како што се вика ... и овој стариот од каде дошол и како станал таков не разјаснија, едноставно да кажале како се започнало со таа кутијата ...... и мислев оти на крај овие камерон и метју (го обожавам глумецот :inlove: ) ќе се спасат некако, а овој ја уби и крај ........ ептен без везе :fubar:
     
  15. ludoto19

    ludoto19 Форумски идол

    Се зачлени на:
    1 март 2010
    Пораки:
    7.222
    Допаѓања:
    41.456
    да да, само првите 15мин онака ми беа интересни после!!! :puke: а можеле многу поубаво да го направат филмов, почетокот беше супер, ама како иде минутка по минутка тапа стана! а тоа со крвта од нос, глупости немам кометари :D
     
  16. moonlight-girl.55

    moonlight-girl.55 Популарен член

    Се зачлени на:
    27 јули 2010
    Пораки:
    1.502
    Допаѓања:
    2.746
    Да и мене ми беше интересен од почеток ама се понатака и тој крајот катастрофален :x ај да се спасеа некако ќе кажеш филм, ама ова :tmi:
    А пак тоа кога го трчкаа во библиотеката и му кажа оваа жената на стариот да одбере од тие 3те со вода, со што беа полни? И овој паѓа во спалната, поплава напраи :D :rofl: Глупости!
    И кога заврши само така си викам .... е што сфатив јас од овој филмов? Ништо! Ниту ме насмеа, ниту ме расплаче, ниту ме натажи, ниту ме замисли ....... најлоши се таквите филмови дефинитивно ..... ми беше мака што седев 2 саата да го гледам ...... обожавам филмови и вака не памтам некој филм да ме разочарал.
     
  17. ludoto19

    ludoto19 Форумски идол

    Се зачлени на:
    1 март 2010
    Пораки:
    7.222
    Допаѓања:
    41.456
    ееее и мене сафра ме фати!!! ама се прелажав јас, на почеток нели супер, и мислиш цел филм топ ке биде, плус и дека актериве беа стварно супер, и ете се излажавме ама памет за друг пат ни е ова, да не глеаме глупи филмови :lol: :lol:
     
  18. moonlight-girl.55

    moonlight-girl.55 Популарен член

    Се зачлени на:
    27 јули 2010
    Пораки:
    1.502
    Допаѓања:
    2.746
    хехеехе таков веќе нема шанси :shake: не ми се губи време за глупави филмови, прво ќе се распрашам каков е и како завршува :D :D , па после ќе гледам амаааааа :D
     
  19. ludoto19

    ludoto19 Форумски идол

    Се зачлени на:
    1 март 2010
    Пораки:
    7.222
    Допаѓања:
    41.456
    па на јутуб види TRAILER али, некад и таму знае да не зезне, ете неме бокс таму ме зезна :D
     
  20. starfish

    starfish Популарен член

    Се зачлени на:
    31 јануари 2010
    Пораки:
    4.833
    Допаѓања:
    10.128
    Пол:
    Женски
    Иначе поентата за the box за сите што не го сфатиле. ( и јас бев меѓу тие )
    тој дедото бил погоден од молња, и нели после тоа бил излечен за многу кратко време. Тој доаѓа на земајта како претставник на некоја повисока класа суштетва, значи вонземјани и сл. Ја нуди кутијата на луѓето , а нејзниото притискање е морален акт кој одлучува за судбината на човековиот род. Ако многу луѓе ја стиснат, тогаш човековиот род ќе оди во самоуништување. Доколку има доволно што нема да го стиснат копчето, човековиот род ќе биде поштеден.
    Затоа и тој на крајот кажа дека земјата е еден вид на чистилиште.
    Дефинитивно глупав филм.
    Скорз промашена поента.
    :n: