1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Најлошото нешто што ви се случило,а ве направило посилни

Дискусија во 'Канта' започната од machka1, 27 октомври 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. machka1

  machka1 Популарен член

  Се зачлени на:
  16 март 2012
  Пораки:
  334
  Допаѓања:
  1.349
  Пол:
  Женски
  Сите си имаме некои подеми и падови кои не' направиле посилни.Нормално.
  Ете,да размислиме погласно , и да споделиме.
  Јас ќе почнам.. :)
  Почина таткоми.Подоцна мајками се поремети психички,така што со сестра ми бевме сами извесно време.
  Оставени на Снајди Се Па Живеј. Незнам како ..Секој ден во плач , додека не се врати.
  Пеколен период ,ужасен..Но го пребродивме некако.И сето ова не ме направи посилна во смисла која подразбира здобивање доза агресија која ми помогнала да ја надминам ситуацијата,барем не во тие моменти, но научив дека со откажување и себесожалување на долги стази е погубно за духот и сега гледам поинаку на работите. Го ценам тоа малкушто ми остана,и сум ПОСИЛНА!

  Доколку не ви изгледа Во ред темава ,слободно преместете ја во канта.
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.935
  Допаѓања:
  66.093
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.