1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Најлош месец во годината

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од ocila, 12 ноември 2013.

 1. ocila

  ocila Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  5.513
  Допаѓања:
  1.900
  Кој месец во годината вие најмногу го мразите т.е. не го сакате,...???
  Кој месец за вас е најлош,најмутав,...И зошто???
  За мене тоа е Ноември ..незнам зошто ама некако тоа е така...
  Предлог да се отвори анкета...доколку може.. :*
  Ако е дупла темата се извинувам :bow: :bow: не видов
   
 2. Tochkata

  Tochkata Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 февруари 2013
  Пораки:
  36
  Допаѓања:
  1
  Мене секој месец ми има посебна убавина , сите си ги сакам .
   
  На sweet-star му/ѝ се допаѓа ова.
 3. vitomir

  vitomir Нов член

  Се зачлени на:
  4 ноември 2011
  Пораки:
  2.095
  Допаѓања:
  3.626
  Декември затоа што е најкраток денот во 16 часот веке е стемнето.
   
 4. LittlePinky

  LittlePinky Популарен член

  Се зачлени на:
  8 јануари 2013
  Пораки:
  1.420
  Допаѓања:
  4.392
  Пол:
  Женски
  Октомври дефинитивно...
   
 5. doutzen

  doutzen Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јуни 2013
  Пораки:
  531
  Допаѓања:
  158
 6. senza.parole

  senza.parole Форумски идол

  Се зачлени на:
  22 септември 2010
  Пораки:
  3.331
  Допаѓања:
  22.459
  Пол:
  Женски
  Февруари е најтапа. Од повеќе причини.
  Мене ми изгледа депресивен поради фактот што сите се некако стуткани по дома, ретко излегуваат.
  Јануари е месец на трошоци и сите се излезени некаде, брзаат, исто и имендени има најмногу тогаш и Февруари се осеќа некако дека сите си се по дома и ја чекаат пролетта. :rofl:
   
  На Lella и Agrona им се допаѓа ова.
 7. swrcii

  swrcii Нов член

  Се зачлени на:
  1 јули 2010
  Пораки:
  723
  Допаѓања:
  270
  ^ А пак во март,една пролет шо ке биди...
  Инаку најтапа некако ноември ништо не се дешава посебно..
   
 8. Agrona

  Agrona Популарен член

  Се зачлени на:
  21 декември 2012
  Пораки:
  1.240
  Допаѓања:
  1.713
  Пол:
  Женски
  Февруари според мене и март некако додека чекам да дојде пролет моето омилено годишно време. :inlove:
   
 9. sadgirl21

  sadgirl21 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 јануари 2013
  Пораки:
  7.352
  Допаѓања:
  8.472
  Септември.. :?:
   
 10. Papillon.Papi

  Papillon.Papi Популарен член

  Се зачлени на:
  5 октомври 2013
  Пораки:
  3.245
  Допаѓања:
  9.694
  Пол:
  Женски
  Кога почнува школо... се разбира...
   
 11. hermosa

  hermosa Популарен член

  Се зачлени на:
  7 декември 2011
  Пораки:
  3.468
  Допаѓања:
  8.034
  Пол:
  Женски
  Jас имам омилени месеци но некој месец да мразам-никако,секој месец си е убав сам по себе,а може евентуално да ми се случи да имам лош ден некогаш.
   
 12. smurffi

  smurffi Популарен член

  Се зачлени на:
  6 август 2012
  Пораки:
  714
  Допаѓања:
  378
  Пол:
  Женски
  Септември .. не го сакам ! :!:
   
 13. iloveyou29

  iloveyou29 Queen of beauty

  Се зачлени на:
  14 мај 2012
  Пораки:
  5.722
  Допаѓања:
  31.957
  Пол:
  Женски
  Сите месеци сум ги сакала, не сум имала некој посебен да издвојам.
  Но сега можам да кажам септември дека го мразам премногу. :@
   
 14. Alison.Di

  Alison.Di Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 октомври 2013
  Пораки:
  134
  Допаѓања:
  81
  Пол:
  Женски
  Ноември и Февруари ми се најтапа и најмалер месециииии... :/
   
 15. BlackMarket

  BlackMarket Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 октомври 2012
  Пораки:
  248
  Допаѓања:
  266
  Најверојатно ме нервира октомври, како да не е месец, некако мутав ми е, никогаш ништо не ми се случило во октомври и секогаш некако незабележано ми проаѓа. Кога ќе размислам, како да сум го отспала тој месец, секоја година.
   
  На Anne15 му/ѝ се допаѓа ова.
 16. zalosna

  zalosna Форумски идол

  Се зачлени на:
  29 декември 2011
  Пораки:
  4.742
  Допаѓања:
  78.090
  Пол:
  Женски
  обично сите месеци во годината ми се ок :) само ова година во март и август месец ми се случија некој работи и зато че ги паметам цел живот како лоши месеци
   
 17. Silver.E

  Silver.E Популарен член

  Се зачлени на:
  14 февруари 2013
  Пораки:
  2.226
  Допаѓања:
  5.276
  Октомври - Зошто се намалува денот, доаѓа зима, врнат дождови... Иако знам да уживам и во есента и овој Окт. ми беше прекрасен.

  Февруари - Зопто завршиле новогодишните празници, и баш ми е тапа тој месец.
   
  На QueenElena му/ѝ се допаѓа ова.
 18. vrancenagrance

  vrancenagrance Активен член

  Се зачлени на:
  21 август 2013
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  1
  не знам кој ми е најлош, дали декември јануари февруар или март .... не знам ...мразам студ
   
 19. Blue97

  Blue97 Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 август 2013
  Пораки:
  129
  Допаѓања:
  44
  Од Септември до Фебруари сите по ред! САКАМ ЛЕТО САМО! :lol:
   
 20. LittleFairy

  LittleFairy Популарен член

  Се зачлени на:
  30 април 2012
  Пораки:
  1.427
  Допаѓања:
  1.935
  Септември,октомври,ноември и декември..